2015 2016 Sonbahar Kış Makyaj Trendleri

2015 2016 Sonbahar Kış Makyaj TrendleriAkmayan makyajlar, koyu renk farlar, bordo ve kahve tonlarında rujlar kışı sevme sebeplerinin başında gelir. Geçen sezonda görmeye alıştığımız makyaj trendlerinden bazıları tarihe karışırken bazıları da geçerliliğini sürdürüyor. Bu yazımızda 2015 2016 Sonbahar Kış makyaj trendleri ni anlatacağız. Bu sezon hangi trenlerin olduğunu öğrenerek kış makyajınızı bu yönde şekillendirebilirsiniz.

Nude Makyaj

Geçtiğimiz sezonların gözdesi olan nude makyajlar, bu sezonda da oldukça popüler. Şekil verilmiş kaşlar, doğal tonlarda farlar, belli belirsiz bir maskara, dudak tonlarında rujlar ve hafif bir allık nude makyaj için olmazsa olmazlardır.

Yoğun Dumanlı Göz Makyajı

Dumanlı göz makyajları bu sezon hiç olmadığı kadar yoğun. Özellikle kahverengi, gri, siyah, hatta koyu mavi renkler göz makyajlarında oldukça moda. Göz içine sürülen siyah kalemle de bu sezonda oldukça sık karşılaşacağız. Yoğun dumanlı göz makyajı gözlerinizi ortaya çıkararak etkileyici bakışlara sahip olmanızı sağlar.

Kırmızı Dudaklar

Dudak renginde rujlar her ne kadar popüler olsa da kırmızı dudaklar 2015 2016 sonbahar kış makyaj trendleri arasında tahtını koruyor. Kırmızının her tonunu bu kış dudaklarda göreceğiz.

Koyu Renk Rujlar

Kırmızı ve koyu pembeler kadar bordo rujlar da bu sezon oldukça popüler. Hatta siyah rujlar bile bu kış dudaklarda göreceğimiz renkler. Tüm ön yargılardan kurtulup siyah ve koyu renk rujları denemek için bu kış tam zamanı 🙂

Twiggy Makyaj

2015 2016 sonbahar kış makyaj trendleri nde yeni bir soluk twiggy kirpikler. Bol takma kirpikler, bol maskaralar ve bol eyelinerli makyajlar. Bu sezon gözler ön planda olacak.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir