2015 2016 Yemek Takımı Modelleri

Damla Şekli Yemek Takımları

Damla Şekli Yemek Takımları

İşten ve uykudan sonra evin en çok vakit geçirilen kısmı mutfaklardır. Mutfağın da olmazsa olmazı yemek takımları. Yeni yemek takımları almaya karar verdiyseniz, çeyiz için eksik tamamlıyorsanız ya da bu sezonun gözde parçalarını öğrenmek istiyorsanız yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Bugünkü yazımızda 2015 2016 yemek takımı modelleri nden bahsedeceğiz.

Leziz yemeklerle donatılan sofraların tamamlayıcısı olan yemek takımları sayesinde karnınızın yanında gözlerinize de ziyafet çekebilir, misafirlerinizi sofralarınıza hayran bırakabilirsiniz. 2015 2016 sezonunda rengarenk tonlar ve farklı desenlerle zevkinize uygun yemek takımını seçebilirsiniz. Renkli yemek takımlarının yanı sıra geometrik desenler ve sade modeller de bu sezonda yerini alacak gibi görünüyor. 

  • 2015 2016 yemek takımı modelleri nde yuvarlak kesimlerin yerini kare ya da yuvarlatılmış kare kesimler alıyor. Klasik kesim sevenler için yuvarlak modeller yine raflarda yerlerini alacak.
  • Yeni sezon yemek takımı modellerinde beyaz zemin üzerine altın ve gümüş detaylar göze çarpıyor. Altın ya da gümüş detayları seviyorsanız, sade modellerden daha gösterişli modellere uzanan yemek takımı yelpazesinden kendinize uygun modelleri tercih edebilirsiniz.
  • Bu sezonda rengarenk yemek takımları oldukça popüler. Sade fakat renkli yemek takımları, beyaz takımlardan sıkılanlar için ideal. Özellikle kırmızı, pembe renkli yemek takımları renkli takımlar arasında öne çıkan renklerden.
  • Geçen sezon olduğu gibi 2015 2016 yemek takımı modelleri nde de rengarenk çiçek desenleri yine sofraları süsleyecek. İster misafir sofralarında ister günlük yemek takımlarında tercih edebileceğiniz çiçek desenli yemek takımlarıyla sofralarınızda bahar ışıltısını yakalayın.
  • Bu sezon her ne kadar cıvıl cıvıl olsa da sadelikten vazgeçemeyenler için de pek çok seçenek mevcut. Üzerinde desen olmayan yuvarlak, kare ya da değişik modellerle sofralarınızda da şıklıktan vazgeçmeyin.

 

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir