2015 Düğün Pastası Modelleri

dugun-pastasi

Bu yazıyı okumaya başladığınıza göre, evlilik hazırlıkları da başlamış demektir. Eğer evlilik hazırlığına giriştiyseniz; sizin için bir tek dileğimiz var: “Mutlu olun yeter!” 🙂 Düğün hazırlıkları, elbette çok telaşeli ve aynı zamanda eğlencelidir muhakkak. Düğün pastası seçimi de aynı şekilde, eğlenceli bir iş. Fakat o kadar çok düğün pastası modeli var ki, karar vermek çok zor olabiliyor.

Yine de 2015 düğün pastası modelleri içinden, düğününüze yaraşır bir pasta seçmeniz gerekiyor. Peki, bu düğün pastasını nasıl seçeceksiniz? Klasik bir düğün pastası mı olacak? Katlı ve pasta süslemesine özenilmiş yeni bir pasta mı seçeceksiniz? Hepsi cevaplanması gereken, zorlu sorular.

Bu soruların cevapları aslında sizde gizli. Öyle ki; düğün konseptinizi, düğününüzün yapılacağı yeri, gelecek davetlileri ve onların muhtemel görüşlerini sadece siz biliyorsunuz. O yüzden, 2015 düğün pastası modelleri içerisinden seçim yaparken; düğün konseptinizi ön planda tutmalısınız. Düğün konseptinizle uyumlu bir düğün pastası modelini tercih etmelisiniz. Ayrıca, davetlilerin gözlerini ışıldatacak, tadı damaklarda yer tutacak bir düğün pastasına yönelmenizde fayda var.

Bunlara dikkat ederek, 2015 düğün pastası modelleri içerisinden efsane bir pasta seçimi yapabilirsiniz. Ancak pastayı seçince her şey bitti sanmayın. Daha pastacıyla görüşmeniz, pastacının referanslarını incelemeniz, pazarlık yapmanız ve düğüne kadar pasta konusunda bir aksilik çıkmaması için dua etmeniz gerek! 😀 Biz de Hatun Güncesi ekibi olarak, seçiminizi kolaylaştırmak adına sizler için düğün pastası modellerini bir araya derledik.

 

Derlememiz içerisinden beğendiğiniz modellerin görsellerini pastacılara göstererek, işinizi bir nebze kolaylaştırabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

4 Cevaplar

 1. Güzel dedi ki:

  Düğün pastası modellerinin hepsi de çok iştah açıcı duruyor. Evlenecek her çiftin mutlaka ziyaret etmesi gereken bir sayfa olmuş. Blogunuzu takibe aldım, daha sık güncelleme yapmanız temennisiyle, görüşmek üzere 🙂

 2. Bal Böceği dedi ki:

  Evet, gerçekten harika düğün pastası çeşitleri var. Yazıyı yayına hazırlarken, benim de canım çekmedi değil hani. 🙂 Güzel yorumunuz ve takibiniz için çok teşekkür ederiz. Elimizden geldiğince sık güncelleme yapmaya çalışıyoruz. Umarız bundan sonra, daha sık güncelleme yapabiliriz. Tekrar görüşmek dileğiyle, hoşça kalın! 🙂

 3. filiz dedi ki:

  nasil siparis vericem. 15 kisilik olacak. 20 eylul icin

 4. Bal Böceği dedi ki:

  Maalesef üzgünüz, henüz pasta siparişi alamıyoruz. Mutluluklar dileriz 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir