2015 Gelin Ayakkabısı Modelleri

gelin-ayakkabisi

Gelin ayakkabıları, gelinliğin tamamlayıcısı olmaktan daha fazlasıdır gelinler için. Öyle ya, tüm düğün hengamesinde asıl yükü ayaklarınız ve dolayısıyla ayakkabılarınız taşıyacak. Sadece bu sebeple bile gelin ayakkabısı seçiminde özenli davranmanız gerekmekte. Yanlış seçilecek bir ayakkabı, tüm düğünü sıkıntılı bir hale getirebilir.

Peki, 2015 gelin ayakkabısı modelleri içerisinden nasıl bir seçim yapmanız gerek? Gelin ayakkabısı modellerinin çeşitliliğinde boğulmamak için nelere dikkat etmelisiniz? Bu soruların yanıtlarını kısaca verebiliriz aslında. Öyle ki; ilk önce ayakkabının sizin tarzınızı yansıtmasına dikkat etmeniz gerek. Sonrasında, ayağınızın rahat olduğundan iyice emin olmalısınız. Ve son olarak, elbette gelinliğinizi tamamlayacak bir aksesuar olarak düşünmeli ve uyumu yakalamaya çalışmalısınız.

Tüm bu faktörleri göz önüne aldığınızda, düğün günü giyeceğiniz ayakkabıyı kolaylıkla seçebilirsiniz. 2015 gelin ayakkabısı modellerini, ayakkabıcıya gitmeden önce incelemelisiniz. Böylece, denemek isteyebileceğiniz modelleri bir araya getirebilirsiniz. Bu da gelin ayakkabısı seçme işinizi daha kısa sürede halletmenizi sağlayabilir.

Elbette sadece bunlarla sınırlı bir iş değil gelin ayakkabısı modellerinden seçim yapmak… Yukarıda bahsettiğimiz gibi, seçiminizi yaparken tüm düğün boyunca rahat etmenizi sağlayacak bir modele yoğunlaşmalısınız. Eğer alışık olmadığınız bir ayakkabı modelini seçecek olursanız, bu sizi sıkıntıya sokabilir. Örneğin, normal zamanlarda topuklu ayakkabı giymeye alışık değilseniz ve zorlanıyorsanız; düğün günü topuklu bir ayakkabının üzerinde çok zorlu anlar yaşayabilirsiniz. Buna da dikkat ederseniz, 2015 gelin ayakkabısı modelleri içinden tarzınıza uygun, rahat edebileceğiniz ve gelinliğinizle bir bütün oluşturacak harika bir ayakkabı seçebilirsiniz.

Eğer seçim yapmadan önce gelin ayakkabısı modellerini incelemek isterseniz, aşağıda yer alan galerimizi inceleyebilirsiniz. Böylece öne çıkan ve çok beğenilen gelin ayakkabısı modelleri hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz. (Unutmadan… Hatun Güncesi ekibi olarak; şimdiden bir ömür boyu mutluluklar dileriz. 🙂 )

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

3 Cevaplar

  1. kader dedi ki:

    dantelli bot tarzinda ayakkabiyi cok begendim fiyatini ve nasil alabiliriz yardimci olur musunuz

  2. sevda dedi ki:

    dantelli botu ben de çok beğendim ya. kader sormuş ama ben de sorayım, nerde satılır bu bot?

  3. Bal Böceği dedi ki:

    Bot geçen sezonun olduğu için fiyatını tam hatırlamıyorum 200 250 TL gibi bir aralık verebilirim sadece. Ama yaşadığınız yerde illaki buna yakın bir model bulabilirsiniz diye düşünüyorum 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir