2015 Gelinlik Modelleri

Gelinlik seçimi hakkında bilinmesi gerekenler, gelinlik modelleri hakkında detaylar ve tabi ki 2015 gelinlik modelleri Hatun Güncesi'nde!

Gelinlik seçimi hakkında bilinmesi gerekenler, gelinlik modelleri hakkında detaylar ve tabi ki 2015 gelinlik modelleri Hatun Güncesi’nde!

Düğün mevsimi yaklaşıyor olunca, biz de Hatun Güncesi olarak; gelin adaylarına yardımcı olmak üzere son bir haftadır düğün üzerinden yazıyoruz yazılarımızı. Bugünkü yazımızda da gelin adaylarının gelinlik seçimlerinde fikir sahibi olabilmeleri için 2015 gelinlik modellerinden bahsedeceğiz.

Yıla göre gelinlik modeli olması, biraz ilginç dursa da; durum tam olarak bu. Moda akımları, trendler, moda tasarımcılarının yetenekli elleri ve kişisel zevkler; haliyle gelinlik modellerinin de yıldan yıla değişmesine sebep oluyor. 2015 gelinlik modelleri olarak bahsedilme nedeni de tam olarak bu. Değişen zamana ayak uyduran, zamanın ruhunu yakalayabilen gelinliklerden söz ediyoruz aslında.

Zamanın ruhunu yakalamak… Önemli bir şey elbette zamanın ruhunu yakalamak, fakat kişisel zevkler daha ön planda olmalı. Sadece zamanın ruhunu yakalamak adına, 2015 gelinlik modelleri içerisinden seçim yapmamalısınız. Kişiliğinizi, kişisel zevklerinizi ön plana almadan yapacağınız tercihler, ileride keşkelere sebep olabilir. Bu nedenle zamanın ruhuna aykırı da olsa kişisel zevklerinizden vazgeçmemelisiniz.

Bunun dışında, gelinlik modellerinden beğenirken dikkat etmeniz gereken ufak tefek şeyler var. Mesela, gelinliğiniz düğününüzle uyumlu olmalı. Geleneksel bir Anadolu düğününde, straplez ve mini bir gelinlik modeli; size zor anlar yaşatabilir. Düşünsenize, halaya kalkmışsınız üzerinizdeki gelinlik straplez! Gerçekten zor durumlar oluşabilir. Bu nedenle düğününüzün nasıl olacağını göz önüne alarak, 2015 gelinlik modellerini incelemeniz faydalı olur.

Öbür taraftan, gelinlikle damatlık uyumlu olmalı. Müstakbel eşinizle yan yana geldiğiniz zaman bir ahenginiz olmalı. Gelinliğiniz damatlığın yanında, aynı şekilde damatlık gelinliğinizin yanında; süt üstündeki sinek gibi sırıtırsa, emin olun itici bir görüntüye sebep olacaktır. Bu nedenle, gelinlik modelini seçerken, eşinizle ortak karar almaya çalışmanız iyi bir fikir olabilir.

Tüm bunları dedikten sonra, gelelim meraklı gözlerin aradığı 2015 gelinlik modellerine…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir