2015 Kış Aksesuar Modası

2015 yılının kış ayları, birbirinden şahane aksesuarların sergilenmesine fırsat verir nitelikte geçiyor. 2015 kış aksesuar modasında neler var, neler… Birbirinden özgün küpeler, broşlar, şallar, boyunluklar, bileklikler ve daha niceleri! İşte sizin için kış aksesuar trendleri…

1- Tek Küpeler

Tek Küpeler, 2015 Kış Aksesuar Modasında

Tek Küpeler, 2015 Kış Aksesuar Modasında

2015 yılında, küpeler bir çift aksesuar olmaktan çıkıyor ve tek bir aksesuara dönüşüyor. Öyleki; büyük ve gösterişli tek bir küpe, sizi hem daha asi hem de daha asil gösterebilir! Modacıların ortak görüşü de bu yönde şekilleniyor. Üstelik, ne kadar gösterişli olursa olsun, tek takılan küpeler size daha özgün ve şık bir hava katıyor.

2- Zincir Kolyeler

Zincir kolyeler 2015 Kış Aksesuar Modasında!

Zincir kolyeler 2015 Kış Aksesuar Modasında!

Gösterişli ve büyük zincir kolyeler de 2015 yılında modacılar tarafından sıkça kullanılan aksesuarlardan birisi olarak öne çıkıyor. Zincir halkalarının büyüklüğü, hatta bu tarzda kolyelerin üst üste takılması ve daha marjinal olarak zincir kolyelerde kilit kullanılması… Bunların hepsi, zincir kolyeleri defilelerde öne çıkan bir unsur haline dönüştürüyor.

Siz de büyük zincir kolyeleri tercih ederek, stilinize hoş bir detay ilave edebilirsiniz.

3- Büyük Bileklikler

Büyük bileklikler, 2015 kış aksesuar trendlerinde kendilerine yer buluyorlar.

Büyük bileklikler, 2015 kış aksesuar trendlerinde kendilerine yer buluyorlar.

2015 kış aksesuar modasında, gösterişli ve büyük olmayan bir parçaya denk gelmek neredeyse imkansız! Bileklikler de bu gösterişli ve büyük parçaların arasında kendine yer buluyor. Elbiseleriniz ve eteklerinizle uyumlu modellerini de çok rahat bulabileceğiniz büyük bileklikler oldukça dikkat çekici ve şık görünüyorlar.

Öte yandan, tek küpeler ve zincir kolyeler için ciddi bir tamamlayıcı parça işlevi gören büyük bileklikler, 2015 kışından sonra, 2015 yazında da trend içerisinde kendine yer bulacak gibi görünüyor.

4- Büyük Broşlar

Büyk Broşlar, 2015 kış aksesuar trendi içerisinde kendilerine yer buldular

Büyk Broşlar, 2015 kış aksesuar trendi içerisinde kendilerine yer buldular

Büyük broşlar da diğer göz alıcı aksesuarlar gibi, kendilerine 2015 kış akseuar trendi içerisinde yer bulmuş durumdalar. Büyük bileklikler, zincir kolyeler ve tek küpelerle ayrı ayrı kombinleyebileceğiniz bu büyük broşlar, oldukça dikkat çekici parçalar.

Özellikle yaka broşları 2015 kış trendinde yer edinirken, şapkalarda kullanılan broşların da oldukça şık durduklarını ifade etmek; yanlış olmayacaktır.

Eğer tek ve gösterişli bir küpeyle birlikte, resmi bir kombin oluşturmak istiyorsanız, bu büyük yaka broşları aradığınız aksesuar olabilir.

2015 kış aksesuar modasında, siz de tarzınız ve kişiliğinizle uyumlu bir kombinasyon oluşturabilir ve modaya ayak uydurabilirsiniz. Eğer 2015 kış aksesuar trendleriyle alakalı olarak söylemek istedikleriniz varsa, yorum formu sizi bekliyor! Bir başka yazıda görüşünceye dek, sağlık-mutluluk ve güzellik dolu günler diliyoruz… 🙂

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir