2015 Salon Takımları

Turkuaz Pembe 2015 Salon Takımları

Turkuaz Pembe 2015 Salon Takımları

Misafirlerimizi ağırladığımız, bazen şöyle oturup bir derin nefes aldığımız yaşam alanlarımız; salonlarımızdır. Salonların şık ve ferah olmasıysa, neredeyse bir gerekliliktir. Misafirlerimizi -tabiri caizse- şanımıza yaraşır bir şekilde ağırlamak için; bu olmazsa olmazımızdır. Elbette bunun için de iyi bir salon takımına, ferah bir salona, rengi iyi seçilmiş bir boyaya ve elbette iyi bir aydınlatmaya ihtiyaç var. Bu nedenle de insanların zevklerinin her yıl değişimi de göz önüne alınarak, birçok salon takımı üretiliyor.

2015 salon takımları da yaşam alanlarımızda gittikçe yaygınlaşan modernitenin yansımalarını ve değişen beğenilerin izlerini salonlarımıza taşıyor. Birbirinden hoş salon takımları, bu yıl vitrinlerde görücüye çıkmış durumda. Onlarca çeşit marka tarafından sunulan ve çeşitli avantajlar içeren bu takımlar arasından seçim yapabilmek için, dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Bu noktaları şu şekilde sıralamak mümkün:

  1. Öncelikle salon takımı modellerini incelerken evinizin diğer bölümlerini de göz önünde bulundurun. Uyumsuzluk oluşturabilecek takımlardan uzak durun.
  2. Malzeme kalitesi, üretildiği yer gibi konularda bilgi sahibi olun. Düşük kalite ve ucuz mamuller, genellikle kullanım ömrü az olacağından tercih edilmemektedir. Bu nedenle sadece fiyatı dolayısıyla karar vermemeye çalışın.
  3. Ürünlerin modüler yapıda olmasına özen gösterin. Sonuçta her salonun kullnım biçimi aynı değil. Bu nedenle, modüler bir salon takımı seçmek, onu salonunuza göre kullanışlı hale getirmenizi kolaylaştıracaktır.
  4. Ürünlerin garantili olarak satılıyor olmasına dikkat edin. Birçok büyük marka bunu sağlasa da küçük firmalarda bunu bulmak oldukça zor olabilir. Garanti koşullarına da dikkat etmenizde yarar var.

Bunların dışında, 2015 salon takımları arasından tercih yaparken kendi beğenilerinizi, evinizin durumunu ve salonun duvar rengini de göz önünde bulundurmanızda yarar var. Tüm bu detaylara dikkat ettikten sonra, vitrin vitrin gezmek yerine Hatun Güncesi ekibi tarafından sizler için derlenen 2015 salon takımları galerisini inceleyerek bir model tercihinde bulunabilirsiniz…

2015 salon takımları galerisi:

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir