2015 Tesettürlü Gelinlik Modelleri

Taş Süslemeli 2015 Tesettürlü Gelinlik Modelleri

Taş Süslemeli 2015 Tesettürlü Gelinlik Modelleri

Pek çok insan özel yaşamlarında, dini ve vicdani sorumluluklarını yerine getirebilmek amacıyla bir çok detaya dikkat eder. Bu detaylar kimi zaman kıyafetlerde, kimi zaman davranışlarda kendini gösterir. Özellikle İslam dininin kadınlara emirlerinden birisi olan başın örtülmesi, bir çok kadının yaşamında daha dikkatli davranmasına neden olmaktadır. Haliyle bu durum kıyafetlerin her türlüsüne de yansıyor. Hal böyle olunca, düğün kıyafet olarak giyilen gelinliklerin de bu duruma uygun olması gerekiyor. Öbür yandan değişen modaya da uyum sağlaması, kadınların gelinlik seçimlerini kolaylaştırıyor. 2015 tesettürlü gelinlik modelleri de hem modaya uyum sağlaması, hem de hanımların dini vecibelerini yerine getirebilmesini sağlaması bakımından oldukça popülerler.

2015 tesettürlü gelinlik modelleri, yoğun olarak dantelli gelinlik modellerini bünyesinde barındırıyor. Dantelli modellerin dışında, taşlı gelinlikler, kabarık etekli gelinlikler ve daha bir çok gelinlik modelleri de yine tesettürlü gelinlik kreasyonlarının içerisindeki yerini almış durumda… Elbette bu kadar çok model olunca gelinlik tercihi de hanımlar için zorlu bir süreç haline geliyor. Bu zorlu süreci kolaylaştırmak ve tesettürlü gelinlik modelleri hakkında fikir sahibi olmanızı sağlamak için sizlere bir galeri derlemesi sunuyoruz. Yazımızın aşağısında bulabileceğiniz 2015 tesettürlü gelinlik modelleri galerisi, modeller hakkında size çok daha detaylı bilgi verecektir. Ancak galerimize geçmeden önce merak eden kullanıcılarımız için, bu yıl tesettürlü gelinliklerin fiyatlarına da değinmek istiyoruz.

2015 tesettürlü gelinlik modellerinin fiyatları, çok geniş bir yelpazede seyrediyor. 950 liradan başlayan tesettürlü gelinlik fiyatları, 12.000 liraya kadar çıkabiliyor. Elbette bu kadar geniş bir aralıkta olmasının birçok sebebi var. Ancak en önemli sebep, ürünlerde kullanılan malzemeler ve pahaları. Örneğin 11.000 liraya satın alacağınız bir tesettür gelinlik modeli, taş işlemelerde değerli taşlara ya da madenlere yer verebiliyor. Bu nedenle bütçenize ve zevklerinize uygun bir tesettür gelinlik modeline yönelmenizde yarar var.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir