2016 Abiye Modelleri

2016 Abiye ModelleriBir kadın her zaman güzel, bakımlı ve güzel olmak ister. Özel günler, bu bakımlı hale en çok dikkat etmemiz gereken yerlerdendir. Böyle zamanlarda saçınızdan makyajınıza, kıyafetinizden ayakkabı- çantanıza kadar her şeyinizin kusursuz olmasını istemeniz çok normal. Bugünkü yazımızda 2016 abiye modelleri nden bahsedeceğiz. Siz de bu sezonun abiyelerine göz atarak özel günlerinizde modayı yakından takip edebilir aynı zamanda mükemmel şıklığı yakalayabilirsiniz.

Okul mezuniyeti, özel etkinlikler, nişan, düğün gibi özel günlerde tercih edebileceğiniz abiye elbiselerin içinde şık görünebilmeniz için elbisenin şıklığından daha önemli olan bir şey varsa o da kıyafetinizin sizi yansıtması ve elbisenin içinde rahat edebilmenizdir.

Hayatınızın dönüm noktaları olan bu özel günlerde giyeceğiniz abiye elbiseler pek çok zevke hitap etmektedir. 2016 abiye modelleri içinde de farklı modeller, renkler ve stillerde elbiseler bulunmaktadır. Bu abiye çeşitleri arasından istediğiniz gibi, rahat edebileceğiniz, kişiliğinizi yansıtan modeller bulmanız işten bile değil. 

2016 abiye modelleri nde göze çarpan detaylardan biri uzun elbise modelleri her zaman olduğu gibi bu sezonda da dikkat çekiyor. Fakat kısa elbise sevenler bu habere üzülmesin. Uzun modellere göre daha az olsa da kısa abiyeler de bu sezonda moda.

Bahar aylarının gelmesiyle açık renkler özellikle pudra tonlarındaki abiye elbiseler ön planda. Sade ya da zarif detaylarla hareketlendirilen pudra rengi abiyeler özellikle mezuniyet için ideal seçim gibi görünüyor. Bunun yanı sıra su yeşili, leylak tonlarında abiyeler tercih edebilirsiniz.

Yine de siyah her zaman olduğu gibi cazibesini koruyarak bu sezonda da tahtını koruyor. Siyahın yanı sıra saks mavisi ve lacivert tonlarında abiyeler de bu sezonun tercih edilen renklerinden.

Siyah olur da kırmızı olmaz mı? Bildiğiniz gibi cazibenin rengi olan kırmızının her tonunu 2016 abiye elbise modellerinde göreceğiz.

Bu sezonda abiye kıyafetlerde büyük taşların yerini işlemeler almış durumda. Fransız gelinliklerden aşina olduğumuz işlemeler abiye modellerinde de kendine yer bulmuş gözüküyor. Vücudunuza uygun seçeceğiniz işlemeli abiye modelleriyle tüm gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

2016 gelinlikler modellerinde görmeye alışık olduğumuz balık kesim, 2016 abiye modelleri nde de kendine yer bulmuş durumda. Modern bir görünüm yakalamak için abiye seçiminizde balık kesim modeller tercih edebilirsiniz.

Eğer tercihiniz daha cesur abiyelerden yana olacaksa göğüs dekoltesi ya da derin bacak dekoltesine sahip abiyeleri tercih edebilirsiniz. Özellikle vücudunuza güveniyorsanız derin bacak dekoltesi sizi bir anda gecenin yıldızı haline getirebilir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir