2016 Dantelli Gelinlik Modelleri

2016 Dantelli Gelinlik ModelleriYeni gelen yılla birlikte hayaller, mutluluklar ve keyifler de yenileniyor. Tabi ki evlenmek, düğün telaşı, gelinlik seçmek keyifli anlardan. 2016 ‘da evlenmeyi planlayanlar için yapılacak pek çok şey var. Bunlardan en önemlilerinden biri gelinlik seçimi. Bugünkü yazımızda 2016 dantelli gelinlik modellerini anlatacağız. Yazımızı okuyarak dantelli gelinliğinizi seçebilirsiniz.

Yıllardır tahtını kimseye bırakmayan dantelli gelinlikler 2016 yılında da popülerliğini koruyor. Her yaşa ve her  vücut tipine uygun bir kesimi bulunan dantelli gelinliklerle mükemmel bir gelin olabilirsiniz. Düğününüzde göz kamaştırıcı olmak için vücudunuza en uygun gelinliği seçmenizde fayda var. Dantelli gelinlik giymeye karar verdiyseniz, vücudunuza uygun gelinlik tipini seçtikten sonra dantel detaylarla gelinliğinizi daha da güzelleştirebilirsiniz.

Dantelli kabarık gelinlik modelleriyle düğün gününüzde prensesler gibi görünmeniz işten bile değil. Eğer ince bir bele sahipseniz bele oturan ve sonrasında genişleyen kabarık gelinlikler tam size göre.

Bu kadar gösterişli modellerden hoşlanmıyorsunuz, daha sade bir gelinlik istiyorsunuz. Aynı zamanda dantelden de vazgeçemiyorsanız, 2016 dantelli gelinlik modellerinde siz de kendinize uygun bir gelinlik bulabilirsiniz. En özel gününüzde kişiliğinizi yansıtacak bir gelinlikle düğününüzü daha da güzelleştirebilirsiniz.

Sade bir model de olsa kabarık modellerden hoşlanmıyorsanız ve vücudunuza güveniyorsanız balık gelinlik modellerinden deneyebilirsiniz. Dantelin en çok yakıştığı modellerden biri olan balık gelinlik modellerinden de zevkinize göre farklı gelinlikler seçebilirsiniz. Kuyruklu balık gelinlik modelleri, sırt dekolteli balık gelinlik modelleri, straplez balık gelinlik modelleri tercih edebileceğiniz dantelli gelinlik modelleri arasında.

Düğün günüm benim için çok özel, gelinliğim de herkesten farklı olmalı diyorsanız aşağıdaki modellere bir göz atmanızı tavsiye ederiz. 2016 dantelli gelinlik modellerinde de bulabileceğiniz hoş ve farklı gelinlik modelleri ile düğününüzde tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

2016 yılı gelinlik modasında kapalılar için de dantelli gelinlikler bulmak mümkün. İster sade ister kabarık isterse bol taşlı seçtiğiniz gelinliklerde dantel detaylar şıklığınıza şıklık katacak, düğün gününüzü unutulmaz kılacaktır. Başörtüsünün üzerine örteceğiniz duvakla farklı ve şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

 

Düğün gününüzü size özel kılacak aksesuarlardan biri de gelin çiçekleridir. Seçeceğiniz gelin çiçeği gelinliğinize hem hoş bir hava katar hem de gelinliğinizin size özel olmasına yardımcı olur. Gelin çiçeği nasıl seçilir diye merak ediyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir