2016 Fransız Gelinlik Modelleri

2016 Fransız Gelinlik ModelleriFransız gelinliklerin methini duymayan yoktur. Düğünde sadelikten ve zarafetten yana olan gelin adaylarının ilk tercihi olan Fransız gelinlikler bu sezonda da beklentileri fazlasıyla karşılayacağa benziyor. Fransız gelinliklerde öne çıkan dantel detaylar, düğün gününün romantizmini içinde barındırarak tüm gece gözleri üzerinizde toplamanızı sağlayacaktır. Birbirinden farklı modeller ve şekillerde tasarlanan 2016 Fransız gelinlik modelleri ni inceleyerek gelinliğinizi seçebilir, bu sayede en güzel gecenizde çok şık bir gelin olabilirsiniz.

Pek çok kesimde ve modelde kullanılan dantel detaylarla gelinliğe farklı bir hava katan Fransız gelinlikler, dantelin kullanıldığı kısma göre de çeşitlenebilmektedir. Derin sırt dekolteleri, göğüs dekoltesi, gelinliğin eteğinde kullanılan dantel ve güpür detaylarıyla hem sadeliği hem de zarafeti aynı anda bulabilirsiniz.

2016 Fransız gelinlik modelleri nde özellikle sırt dekolteli ve sırtta dantelli, güpürlü gelinlik modelleri ön plana çıkıyor. Derin sırt dekoltesi etrafındaki dantel detaylarla zenginleştirilmiş gelinlikler size hem abartıdan uzak hem de çekici bir hava katacaktır. Aynı şekilde sırtta güpür olan gelinlik modelleri sırtınıza işlenmiş bir resim etkisi yaratarak size mistik bir hava katacaktır.

Düşük omuz ya da omuz dekolteli gelinlikler Fransız gelinlikler arasında en çok tercih edilen modeller arasındadır. Gelinliğiniz omuz detayına sahipse uzun kollu gelinlik seçmeniz gelinliğinizin ön plana çıkmasına yardımcı olacaktır. Yakasında ve kollarında dantel detaylar olan uzun kollu Fransız gelinliklerle tam bir vintage görünümü yakalayabilirsiniz.

Etekteki Fransız güpürler 2016 Fransız gelinlik modelleri arasında oldukça yaygın. Gelinliğinizde bahar esintileri taşımak istiyorsanız kabarık ya da sade modeller fark etmeksizin bu tarz bir gelinlik tercih edebilirsiniz. Uzun kuyruklu ya da balık modellerde tercih edeceğiniz Fransız danteli ile modern bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Gelinlik tercihiniz straplez modellerden yana olacaksa göğüs dekolteli ya da üst kısmı dantel detaylı gelinlikleri tercih edebilirsiniz. İnce bir bele sahipseniz bel kısmında kullanılan kemer detayı olarak dantel ya da güpürle süslenmiş gelinlikleri tercih ederek belinizin inceliğini ön plana çıkarabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir