2016 Sonbahar Moda Trendleri

2016 Sonbahar Moda TrendleriHavaların iyice soğumaya başlamasıyla gardıroplardaki yazlıklar yerini yavaş yavaş uzun elbiselere, ince hırkalara, trençkotlara, çizmelere.. bırakmaya başladı. Sonbahar kıyafetleri, aksesuarları için alışverişe çıkmadan önce 2016 sonbahar moda trendleri ni öğrenip buna uygun olarak alışveriş yapabilirsiniz.

 

İspanyol Paça Kombinler

İspanyol Paça

Geçen sezon gibi 2016 sonbaharında da ispanyol paça pantolonlar göz dolduruyor. Her ne kadar modası geçmiş gibi dursa da iyi kombinlenen ispanyol paça pantolonla yeni sezonda şıklığı yakalayabilirsiniz. Güzel bir topuklu ayakkabı ya da bootie ve ipek bir gömlekle oldukça şık bir görünüm sağlayabileceğiniz gibi, basic tişört ve deri ceketle de gündelik olarak kullanabilirsiniz.

Maskülen Ceket Kombinleri

Maskülen Ceket

Geçtiğimiz bir kaç sezon için oldukça revaçta olan maskülen ceketler, 2016 sonbahar moda trendleri arasında da yerini alıyor. Maskülen ceketlerle günlük bir sadelik yakalayabileceğiniz gibi oldukça şık kombinler yakalamanız da mümkün. Özellikle koyu renk ceketler, basic tişörtler ve sade gömleklerle istediğiniz şıklığı yakalamanız mümkün.

 

Sonbahar Uzun Elbise KombinleriUzun Elbiseler

2016 sonbaharında özellikle desenli elbiseler oldukça revaçta. İlkbaharda görmeye alışık olduğumuz uzun elbiseler sonbaharda da tahtını koruyor. Sonbaharın durgunluğu yerine, yine cıvıl cıvıl, çiçek desenli ve canlı renklerdeki elbiseler şıklığınıza şıklık katacaktır. Uzun elbiselerinizin üzerine giyeceğiniz deri ceket ya da ince bir hırka ve bootieler ya da spor ayakkabıyla sonbaharda da modaya uygun giyinebilirsiniz.

 

Hırka- Şal Kombinleri

Pançolar, Şallar ve İnce Hırkalar

Soğuyan havaların etkisini azaltmak ve sade bir şıklık yakalamak için bu sezon şalları, pançoları sokaklarda oldukça fazla göreceğiz. Pançolarda kilim desenleri, geometrik desenler bu sezon oldukça moda. Şallarda ise daha büyük boy ve sade desenler göze çarpıyor.

 

Püsküllü Çanta Modelleri

Püsküllü Çantalar

2016 ilkbahar modasıyla ortaya çıkan püsküller 2016 sonbahar moda trendleri arasında yer alıyor. Özellikle çantalarda devam eden püskül modası bu sezonda da devam edecek. Çantalar, etekler, ceketler ve hatta ayakkabılar bile bu sezon püsküllü olacak 🙂

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir