2016 Straplez Gelinlik Modelleri

2016 Straplez Gelinlik ModelleriHayatın en özel gecelerinden biri olan düğün gecesinde, dikkatleri üzerine çekmeyi, “Ne kadar da güzel olmuşsun” diye iltifatlar almayı hangi gelin istemez ki? Doğru seçilmiş bir gelinlik de sizi peri kızı gibi gösterecek güzelliğinize güzellik katacaktır.  Bugünkü yazımızda 2016 straplez gelinlik modelleri hakkında bilgi vereceğiz. Düğün gününde cesur ve iddialı gelinlik tercih edenler için straplez gelinlikler doğru seçim olacaktır.

Straplez gelinlikleri de kendi içinde gruplara ayırabiliriz. Balık, a kesim, prenses, dar kesim gruplar içinde muhakkak sizin için en uygun olan straplez gelinliği bulabilirsiniz. Bu modeli tercih etmek isteyen gelin adaylarının dikkat etmesi gereken şeylerden biri göğüs bedenidir. Göğüs bedeninizin belli bir ölçünün üstünde olması gelinliği güzel bir şekilde taşıyabilmeniz açısından önemlidir. Aksi halde gelinliğinizin içinde rahat hissedemez hem de modelin sönük görünmesine neden olabilir. Diğer dikkat etmeniz gereken nokta ise koltuk altı ve sırt bölgenizde taşma gibi durumlar varsa straplez gelinlikler sizi olduğunuzdan kilolu gösterecektir. 

İnce bir yapıya ve uzun boya sahipseniz balık veya deniz kızı gelinlik modelleri size çok yakışacaktır. Bu modeli  tercih ederken fiziğinizin düzgün olmasına dikkat edin. Bu modeli straplez kesim gelinliklerle desteklemek sizi hem iddialı hem de oldukça güzel gösterecektir.

Armut tipi vücut yapısına sahipseniz, a kesim gelinlik modellerini straplez modellerle tercih edebilirsiniz. Hem straplez gelinlik kullanmak istiyor hem de dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız bu model tam size göre. Bu sayede kalçaları kamufle ederek belinizin inceliğine dikkat çekebilirsiniz. 2016 straplez gelinlik modelleri içinde çok güzel a kesim gelinlik seçenekleri mevcut.

Straplez model gelinliklerin en çok tercih edilen tamamlayıcısı prenses model kabarık gelinliklerdir. Ben düğünümde prenslesler gibi olmalıyım diyenler için prenses kesim gelinlikler içinden straplez modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle üst vücudu daha kilolu olan kadınlar için ideal gelinlik modeli olan prenses modeller, vücudunuzun daha orantılı görünmesine yardımcı olacaktır.

2016 straplez gelinlik modelleri, dar kesim gelinlikler arasında da öne çıkıyor. Kabarık modellerden hoşlanmıyor, sadeliği tercih ediyorsanız dar kesim gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. İnce bir fiziğiniz varsa dar kesim straplez gelinlik modellerinden birini tercih ederek tüm gece gözleri kendinizde tutabilirsiniz. Bu model gelinlik sayesinde hem zarif hem de çok şık görünmeniz işten bile değil.

2016 dantelli gelinlik modelleri için bu yazımızı, 2016 tesettürlü gelinlik modelleri için bu yazımızı okuyarak fikir edinebilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir