2016 Taşlı Gelinlik Modelleri

2016 Taşlı Gelinlik ModeliDüğün sezonu yaklaşırken gelin adaylarını gelinlik telaşı sarmış durumda. Birbirinden güzel gelinlik modelleri arasında seçim yapmak gerçekten zor. Gelin adaylarının bu telaşına ortak olmak amacıyla bugünkü yazımızda 2016 taşlı gelinlik modelleri nden örnekler sunacağız. Ayrıca gelinlik için fikir olması açısından 2016 straplez gelinlik modelleri için  yazımızı, 2016 tesettürlü gelinlik modelleri için bu yazımızı, 2016 dantelli gelinlik modelleri için yazımızı okuyabilirsiniz.

Gelinlik seçiminde en önemli olan şey kendi zevkinize uygun gelinliği bulmaktır. Bu seçim, düğün gecesinde rahat hissetmenizi ve rahat etmenizi sağlayacaktır. Düğün gününde dikkatleri üzerinizde toplamanıza yardımcı olacak detaylardan biri taş işlemelerdir. İster prenses kesim olsun, ister straplez taş işlemeler pek çok gelinlik modelinde kullanılmaktadır. Yıllardır çok tercih edilen işlemeler 2016 taşlı gelinlik modelleri nde de ön plana çıkmaktadır.

Taşlı modellerde taşın hangi detayda kullanacağınıza karar vererek farklı modeller ve farklı gelinlikler elde edebilirsiniz. Örneğin göğüsleriniz küçükse dekoltede kullanacağınız taş işlemeleri sayesinde daha dolgun gözüken göğüslere sahip olabilirsiniz. Eteklerde kullanacağınız taşlı detaylar gözleri üzerinizde tutmanıza yardımcı olurken duvakta kullanacağınız taş işlemeler romantik bir görünüm yaratacaktır.

Taşlı gelinlik seçerken taşların boyutu da önem kazanıyor. Ufak taşlardan oluşan işlemeler ince düşünülmüş zarif detaylar sağlarken, fazla iri taşlar demode bir görünüm yaratabilir. Bu nedenle gelinlik seçiminizde doğru yerlerde ve yeterli miktarda işleme olmasına  dikkat etmelisiniz.

Aşağıda 2016 taşlı gelinlik modelleri nden örnekler bulacaksınız.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir