2016 Tesettürlü Gelinlik Modelleri

2016 Tesettürlü Gelinlik ModelleriDüğün günü bir kadın için en özel ve en unutulmaz günlerden biridir. Bu günü özel kılmak için tüm hazırlıklar aylar öncesinden başlar. Bu hazırlıklardan en önemlilerinden biri şüphesiz ki gelinlik seçimidir. Gelinlik, geline özel, gelini anlatan bir tasarıma sahip olmalıdır. Tasarımcılar da bunu göz önünde bulundurarak hem açık hem kapalı gelin adayları için çok güzel gelinlikler tasarlamaktadır. Bugünkü yazımızda 2016 tesettürlü gelinlik modellerini anlatacağız. Fikir elde etmek amacıyla 2015 tesettürlü gelinlik modellerine göz atabilirsiniz.

Her sene değişen gelinlik tasarımları sayesinde kapalı gelin adayları da hem inançlarına uygun hem de isteklerini karşılayan gelinlik modellerini rahatlıkla bulabilmektedir. 2016 tesettürlü gelinlik modelleri arasında öne çıkan tasarımlardan biri kabarık etekli gelinlik modelleridir. Kabarık etekli gelinlik modellerinde özellikle üst kısmı işlemeli prenses modeller göze çarpıyor.

2016 sezonunda herkes için uygun gelinlik tasarımları olsa da esas olarak gösterişli gelinlikler göreceğiz. Kabarık gelinliklerden sonra en sık karşımıza çıkacak olan model yarasa kollu gelinlik modelleri olacaktır. Bu sezon tesettürlü giyimde ve feracelerde göze çarpan yarasa kol detayı gelinliklerde de kendine yer buluyor.

Sade giyinmeyi seven kapalı gelin adayları için de sade gelinlikler mevcut. Dünya evine girecek gelin adayları kendi kişiliklerini, gelinliklerinde de yansıtarak düğün gününün daha da özel geçmesini sağlayabilirler. Seçilen sade gelinlikler gelin çiçeği, gelin ayakkabısı gibi detaylarla zenginleştirilebilir.

2016 tesettürlü gelinlik modellerinde en çok dikkat çeken detaylardan biri olan nakışlar, gelinliğinize şık bir görüntü kazandıracak. Gelinliğinizin kolları, baş örtüsü gibi farklı kısımlarında olan nakışlar gelinliğinizi size özel kılacaktır. Son dönemlerde çıkan tasarımlardan olan Osmanlı gelinlik modelleri de düğün gününüzde sizi sultanlar gibi hissedeceksiniz.

2016 dantelli gelinlik modellerini merak ediyorsanız, öğrenmek için yazımıza bakabilirsiniz.

 

 

 

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir