2017 Bikini Modelleri

Yaz gelince akla gelen ilk şeylerden biri denizdir. Yazın getirdiği sıcaklık ve tüm kış çalışmanın getirdiği yorgunluğu atmanın en eğlenceli hali güzel bir tatil desek kimse itiraz etmez sanıyoruz. Herkesin tatil anlayışı birbirinden farklılık gösterse de deniz ya da havuz ortak bir nokta olarak karşımıza çıkmakta. Güzel olan her şeyde olduğu gibi plaj modası da her sene değişiklik göstermekte. Plajda gözleri üzerinize çekmek istiyorsanız son moda mayo ve bikini modelleri ni incelemekte fayda var. Bugünkü yazımızda bikini modelleri 2017 ürünlerini bulabilirsiniz.

Bikini Modelleri 2017

Modayı takip etmek çok önemli olsa da ondan daha önemli bir konu vücudunuzu tanımaktır. Bu sayede sizin için  doğru mayo ya da bikiniyi seçebilir, fiziğinizin olduğundan daha iyi görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu kısa bilgiyi de verdikten sonra 2017 bikini modelleri ne göz atalım. Görselleri daha yakından incelemek için üzerine tıklayabilirsiniz.

Beyazın Cazibesi

Rengarenk parçalar vitrinleri doldursa da 2017 yaz sezonu bikini modasında krem rengi ve beyaz bikini modelleri oldukça yaygın. Anlaşılacağı üzere bu sene plajlarla farklı modellerde krem rengi bikini göreceğiz. Özellikle bikinideki dantel detaylar hem romantik hem de oldukça iddialı.

Volan Etkisi

2016 kış modasından aşina olduğumuz volanlar etkisini 2017 plaj modasında da göstereceğe benziyor. Omuz ve göğüs bölgesinde daha çok tercih edilen volanlar bu yaz plajları canlandıracak. Her renk ve her çeşitte bulabileceğiniz Volanlı bikini modelleri 2017 sezonu ürünleri için galerimizi inceleyebilirsiniz.

Yüksek Bel Modası

Bir kaç sezondur tahtını kimseye kaptırmayan yüksel bel modeller bikini modelleri 2017 içerisinde de kendine yer buluyor. Giyene retro bir hava veren bu bikini modelleri toparlayıcı etkisi ile birlikte oldukça rağbet edilen modellerden biri haline geldi. Bu sayede fazlalıklarınızı saklayarak rahatlıkla plajda salınabilirsiniz.

Crop Top Üstler

2016 kış modasına damgasını vuran crop top üstler, plaj modasında da kendine yer buluyor. 2016 mayo ve bikini modelleri arasında oldukça rağbet gören halter yaka bikiniler yerini bu sene crop toplara ve derin göğüs dekoltelerine bırakmış durumda. 2017 plaj modasında bikini üstleri günlük yaşamdan esinlenilerek hazırlanmış gibi duruyor. Bikini üstünün üzerine giyeceğiniz şık bir gömlek ya da bluz ile günlük hayatta da şıklığı kolaylıkla yakalamanız mümkün.

Bikini modelleri 2017 sezon ürünleri arasından vücudunuza uygun olan modelleri tercih ederek hem modayı takip edebilir hem de plajlarda gözleri üzerinize çekebilirsiniz. İster sade modelleri tercih edin isterseniz daha iddialı, bu sezon istediğiniz modeli rahatlıkla bulabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir