2017 Mayokini Modelleri

Son bir kaç senedir mayo modelleri farklı tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Mayolarda yapılan bu değişiklikler plajlardaki şıklık ortalamasını da arttırmış durumda. Daha önceleri fazla kiloları gizlemek, içinde daha rahat etmek için giyilen mayolar, mayokinilerle birlikte yeni bir anlam kazanmış durumda. Şıklığı ve rengarenk modelleriyle bikinileri aratmayan mayokiniler daha önceki sezonlarda olduğu gibi 2017 yaz sezonunda da tahtını korumaya devam ediyor. Bugünkü yazımızda mayonun rahatlığı ve bikininin seksiliğini alan 2017 mayokini modelleri ni inceleyeceğiz. Vücut tipinize göre seçeceğiniz mayokini ile sahilde tüm gözleri üzerinize toplayabilirsin.

En Güzel Mayokini Modelleri

Mayokiniler de klasik renklerden yana iseniz tıpkı mayo ve bikini gibi zamansız parçalara sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra tüm kıyafetler gibi plaj sezonunun da modası bulunmaktadır. 2017 yaz sezonunda özellikle çiçek desenler ve canlı parçaları sahillerde bolca göreceğiz. 

2017 Mayo Modelleri

Mayokini modellerinden önce 2017 sezonunda öne çıkan mayo modellerine bakmakta fayda var. Klasik kesim ve klasik renkler her zaman moda olacağı için her zaman tercih edebilirsiniz.

  • Bu sezonda derin göğüs dekolteleri oldukça moda. Mayo ve bikinilerde cesur modeller tercih ediyorsanız göğüs dekolteli mayoları muhakkak denemelisiniz.
  • Tişörtlerde ve bluzlerde sıklıkla gördüğümüz fermuar detaylar 2017 yaz sezonunda mayolarda da görmek mümkün.
  • Straplez mayoları da bu sezonda sık sık göreceğiz. Kullanım açısından ne kadar rahat olduğu tartışılsa da sizi oldukça şık göstereceği tartışılmaz.
  • Dantel detaylar bikinilerde olduğu kadar mayolarda da moda. Eğer romantik bir yapıya sahipseniz dantelli mayo modellerine bayılacaksınız.

Çiçekli Mayokiniler

Mayokiniler çok farklı tasarımların yanı sıra özellikle tercih edilen çiçek desenli modelleriyle plajlara rengarenk bir hava katacak. İstediğiniz renk ya da modele göre rahatlıkla mayokini bulabilirsiniz.

Fırfırlı Mayokiniler

2017 bikini modelleri nde olduğu gibi 2017 mayokini modelleri içerisinde de fırfırlı modeller oldukça moda. Bu sene 2016 kış sezonunda sıklıkla tercih edilen omuzları açık modeller, plaj modasında da kendine yer bulmuş durumda.

Dantel ve Püskül Detaylar

 

İp Detaylı Mayokini Modelleri

İp detaylar da 2017 mayokini modeller i arasında oldukça popüler. Güzel bir fiziğe sahipseniz bu modelleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Bel Oyuntulu Mayokini Tasarımları

En çok tercih edilen mayokini modeli olan bel oyuntulu modeller, renk renk ve desen desen seçenekleriyle bu sezon yine vitrinlerde.  Kendi zevkinize göre istediğiniz modeli, rengi ve deseni seçerek kişiliğinizi rahatça yansıtabilirsiniz. Eğer ince bir bele sahipseniz bu modelleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Bu sene plajlarda sıklıkla göreceğimiz 2017 mayokini modelleri nden en beğenilenleri sizler için derledik. Herkese keyifli alışverişler dileriz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir