26 Ocak – 2 Şubat Vizyona Girecek Filmler

Bu hafta sonu eşinizi ve çocukları alarak sinemaya gitmeye ne dersiniz? İyi bir fikir gibi geliyorsa size de, bu yazımız sizler için geliyor. Bu hafta vizyona girecek olan filmleri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bay Turner

Bay-Turner-Film-Afisi

Bay Turner Film Afişi

Bu hafta vizyona girecek olan Bay Turner, dram severler için oldukça iyi bir seçim olabilir. Empresyonizm akımının öncülerinden olan, ünlü ressam J.M.W. Turner’ın hayatını konu alan film, dram ve biyografi kategorisinde.

Mike Leigh tarafından yazılıp, yönetilen filmin başrollerinde ise; Timothy Spall, Roger Ashton-Griffiths ve Tom Wlaschiha gibi ünlü oyuncular bulunuyor. 67. Cannes Film Festivali’nde en iyi erkek oyuncu ödülünü alan film, sinemaseverlerin karşısına bu hafta çıkacak.

Foxcatcher Takımı

Foxcatcher-Takimi-Film-Afisi

Foxcatcher Takımı Film Afişi

Bennett Miller tarafından yönetilen film de dram ve biyografi kategorisinde yer alıyor. ABD’li iki güreşçi kardeşin hikayesinin ele alındığı filmin senaristliğini, E. Max Frye ve Dan Futterman üstleniyor. Channing Tatum, Mark Ruffalo ve Steve Carell gibi starlardan oluşan kadrosu ve etkileyici hikayesiyle Foxcatcher Takımı, sinema seyircilerinin beğenisine bu hafta sunuluyor.

“Mark Schultz ve kardeşi Dave Schultz dünya ve Olimpiyat şampiyonu ABD’li güreşçilerdir. Üstelik aynı Olimpiyat oyunlarında altın madalyayı beraber alan ilk kardeş çifttirler. Bir gün paranoyak şizofreni hastası olan John du Pont, Dave’i öldürür…”

Helak-Kayip-Koy-Film-Afisi

Helak: Kayıp Köy Film Afişi

Helak: Kayıp Köy

Korku filmi severler için, Türk yapımı bir korku filminin bu hafta vizyona gireceği müjdesini verebiliriz. Özgür Bakar’ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmde, Soydan Soydaş, Tuğçe Aksum, Ömer Güney gibi isimler rol alıyor.

“Özkan ailesi, bir suç olayına karışır ve başlarını bu beladan kurtarmak için bir köye kaçarlar. Köyde güvende olduklarını sanıp saklanırken, burada yaşanan bir takım paranormal olaylar hepsinin korkulu rüyası olur. Saklandıkları bu köyden çıkmaya çalıştıkça, köy herpsi için derinleşen bir labirente dönüşecektir.”

İçimdeki Ses

Icimdeki-Ses-Film-Afisi

İçimdeki Ses Film Afişi

Engün Günaydın’ın senaryosunu kaleme aldığı ve başrolünü oynadığı İçimdeki Ses, bu hafta izleyicilerle buluşacak olan bir komedi filmi. Leyla Tuğutlu, Füsun Demirel, Ersin Korkut, Onur Buldu ve Hamdi Kahraman gibi isimlerinde rol aldığı İçimdeki Ses’in yönetmenliğini Çağrı Bayrak yapıyor.

“Selim, kendi kendisini küçük dünyasına hapsetmiş bir yazardır. Özgüven yetersizliğinden, pek kimseyle doğru düzgün ilişki kuramayan Selim yalnızlığına çare olarak umreden yeni dönmüş annesi Mehpare ile birlikte yaşamaya karar verir. Bir gün spor salonuna gittiğinde sakarlığı sayesinde Ayşıl adında bir kadın ile tanışır. Ayşıl hem zengin hem de herkesin jayran olacağı kadar güzel bir kadındır. Beklenmedik biçimde Ayşıl Selim’e aşık olur! Her şeyden bunalmış olan bu kadın mutluluğa giden yolun Selim’in annesi ve onun arkadaş grubundan geçtiğine inanır.. Aşk dolu bu macerada hem Selim’in hem de Ayşıl’ın başına bir seri komik olaylar gelecektir…”

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir