Akrep Burcunun Özellikleri

Akrep burcu hakkında öğrenmek istediğiniz her şey Hatun Güncesi'nde!

Akrep burcu hakkında öğrenmek istediğiniz her şey Hatun Güncesi’nde!

Akrep burcu, 23 Ekim ile 21 Kasım tarihleri arasındadır. Yönetici gezegenleri Mars ve Pluton olan akrep burcunun özelliklerinden bahsedeceğiz bu yazımızda. Akrep burcunun genel karakteristik özellikleri için şunları söyleyebiliriz:

  1. Kararlı bir yapıları vardır.
  2. Zengin olmayı arzu ederler ve bunun için çaba gösterirler.
  3. Aşk hayatlarını gizli tutmaya çalışırlar.
  4. Güçlü bir cinsel arzuya sahiptirler.
  5. Ukala kişilerle anlaşamazlar.
  6. İradelerine güvenen bir yapıdadırlar.
  7. Kıskançtırlar.
  8. Hastalıklara karşı dirençli ve sabırsızdırlar.
  9. Tehlikeye atılmaktan çekinmezler.

Akrep burcu insanlarını genel olarak bu özelliklerine bakarak tanımak mümkündür. Bu sayılan özellikler nedeniyle, akrep burcu insanları ilişkilerinde ihtiraslıdırlar. Özellikle baştan çıkarmak gibi eylemlerde bulunmaları sizi şaşırtmamalıdır.

Öte taraftan, kalabalık bir ortamda akrep burcu insanları tanımak için gözlerine bakmanız yeterli olacaktır. Bakışları etkileyici ve çekicidir. Eğer akrep burcu kişilere karşı bir önyargınız varsa, etkisine kapılmadan önce tanımanız sizin için faydalı olabilir.

Yoğun duyguları nedeniyle akrep burcu kişiler, kıskançlık gösterebilirler. Kıskançlıkları bazen inanılmaz boyutlara ulaşabilen akrepler, ikili ilişkilerde genellikle baskın taraftır.

Sağlıkları bakımındansa, akrep burçları için, hastalığa yakalandıklarında çabuk atlatabildiklerini ve dirençli bir yapıları olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir