Baharın Habercisi Turuncu Ruj

Baharın Habercisi Turuncu RujBaharın kendini hissettirmesi, havaların ısınması, ağaçların çiçek açmasıyla birlikte insan ruhunda da bir hareketlenme başlar. Bu hareketlenme ruh halimizden, kıyafetlerimize, makyajın türünden, farların, rujların rengine kadar değişim gösteriyor. Baharın haberci renklerinden biri turuncu rujdur. Bugünkü yazımızda turuncu rujlar kimlere yakışır, turuncu rujlar nasıl kullanılır, turuncu ruj makyajı hakkında bilgiler bulacaksınız.

Yazları bronzlaşmayı sevenler için tercih edilebilecek ideal renklerden biri turuncudur. Turuncunun da kendi içinde farklı tonları vardır. Size uygun, yüzünüzde sırıtmayacak bir görünüm için ten renginizle uyumlu olan ruju tercih etmelisiniz. Aynı şekilde ruju kullanma biçiminize ve kullanacağınız yere göre de tonu seçebilirsiniz. 

Canlı rujlar kullanmayı seviyorsanız ve kendinize yakıştırıyorsanız parlak portakal tonlarını tercih edebilirsiniz. Bronzlaşmış cildinizle birlikte mükemmel uyumu yakalayabilirsiniz. Bu renkte bir ruj kullanmayı tercih ettiyseniz göz makyanızı daha sade tutmanızı tavsiye ederiz.

Canlı rujlar size göre değil fakat turuncu ruj u da denemek istiyorsanız tercihinizi mat rujlardan yana yapabilirsiniz. Mat rujlar normal rujlara göre hataları göstermeye daha meyilli olduğu için uygulamadan önce dudaklarınıza peeling yapmanız doğru bir karar olacaktır.

Tüm bu rujları çok cesur buluyor ya da günlük hayatınızda kullanamayacağınızı düşünüyorsanız somon rengi rujlar tercih ederek turuncu ruj modasına uyum sağlayabilirsiniz. diğer tonlarına göre daha doğal duracağı için günlük olarak kullanıma daha uygun olacaktır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir