Başak Burcunun Özellikleri

Başak burcunun özellikleri, başak burcu hakkında merak edilenlerin hepsi Hatun Güncesi'nde!

Başak burcunun özellikleri, başak burcu hakkında merak edilenlerin hepsi Hatun Güncesi’nde!

Başak burcu, 23 Ağustos ile 22 Eylül arasındadır. Yönetici yıldızı Merkür olan başak burcunun özelliklerinden bahsetmeye çalışacağız bu yazımızda. İşte başak burcunun özellikleri…

  1. Disiplinlidirler.
  2. Pek çok şeye karşı ilgilidirler.
  3. Dikkatlidirler.
  4. Başarıya odaklı bir yaşam sürerler.
  5. Akıllı ve pratik davranışlar sergilerler.
  6. Bilgilidirler ve bilgiye erişmek için tüm olanaklarını kullanırlar.
  7. Kaprislidirler.
  8. Hastalık zamanlarında oldukça mızmız olabilirler.

Başak burçlarının bu özellikleri dolayısıyla, zaman zaman dostluklarını kaybettiklerine şahit olmak mümkündür. Dağınık olduklarını söylemelerine karşın, gerçekte disiplinli olmaları nedeniye bu durum hiç de böyle değildir. Dikkatleri sayesinde ayrıntıları oldukça kolay bir şekilde yakalayabilirler. Pratik davranışları nedeniyle, zor koşullarda bile bir çıkış yolu bulmakta zorlanmazlar.

Bilgili olmaları ve bilgiye erişmek için tüm olanaklarını sonuna kadar kullanmalar nedeniyle, etraflarında bilgi küpü olarak bilinirler. Ancak kaprisleri dolayısıyla bilgi birikimlerini, herkese kolaylıkla açmazlar. Yine de sorulan soruları, sorular alaycı olmadığı müddetçe içtenlikle yanıtlarlar.

Bunların dışında, hastalık zamanlarında gösterdikleri mızmızlığa rağmen; doktorlar tarafından iyi yönlendirilmeleri halinde uyumlu bir hasta olabilirler. Uyumlu bir hasta olmaları dolayısıyla da hastalıkları alt etmeleri kolaydır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir