Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  Bal Böceği tarafından 2 yıl 7 ay önce tarihinde güncellendi.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #649

  Bal Böceği
  Yönetici

  Hatun Güncesi Forum yayın hayatına birkaç gün önce başlamış olsa da bu başlık bizim buradaki ilk başlığımız. Bu nedenle hem kullanıcılarımıza biraz bilgi vermek hem de neyin nerede olduğunu tarif etmek üzere biraz bir şeyler yazalım istedik. Öncelikle forumda hangi bölümler olduğunu ve nelerin hangi bölüme uygun olacağını yazalım istiyoruz.

  Hatun Güncesi Bölümü: Hatun Güncesi hakkında yapılacak olan paylaşımlar bu alanda olacak. https://hatunguncesi.com/forum/hatun-guncesi adresinden ulaşabileceğiniz bölümde, Yarışmalar, Duyurular ve İstek-Sorular kısımları var. Yarışmalar kısımında, yakın zamanda başlatacağımız ve devamlı olarak yenilerini ekleyeceğimiz yarışmaların bilgileri yer alacak. Duyurular kısmında, Hatun Güncesi ekibinden günceyle alakalı duyuruları bulabileceksiniz. İstek-Sorular kısmındaysa, Hatun Güncesi’nde olması gerektiğini düşündüğünüz ya da işleyişle alakalı olarak sormak istediğiniz şeyleri paylaşabilirsiniz. Bu kısımda paylaşılan soru ve öneriler ivedilikle ekibimiz tarafından yanıtlanacaktır.

  Mutfak Bölümü: Mutfakla alakalı tüm paylaşımlarınız için kullanabileceğiniz bu bölümde, alt kısımlar olarak Püf Noktaları, Tarifler-Sırlar ve Mutfak Gereçleri bulunmaktadır. Eğer ihtiyaç olursa veya kullanıcılarımızdan talep gelirse, mutfakla alakalı yeni kısımlar da eklenebilecektir. Bu bölüme, https://hatunguncesi.com/forum/mutfak adresinden erişilebilmektedir.

  Oturma Odası: Tıpkı evlerimizde olduğu gibi, burada da diziler, filmler, aile ilişkileri vb. konuların konuşulabilmesi için açılmış bir bölümdür. Bu bölümde yer alan kısımlarsa şöyle: Aile İlişkileri, Diziler, Ev Hali ve Filmler. İhtiyaca göre yeni kısımlar eklenebilir, https://hatunguncesi.com/forum/oturma-odasi adresinden erişilebilir.

  Çocuk Odası: Çocuklar hayatımızın vazgeçilmezleri, pek çoğumuz için yaşama sebebi! Haliyle çocuklar için de bir bölüm açmamız gerekiyordu. Çocuk odasında, alt kısımlar olarak; çizgi filmler, çocuk sağlığı, oyun ve oyuncaklar kısımları bulunuyor. https://hatunguncesi.com/forum/cocuk-odasi adresinden çocuk odasına erişebilirsiniz.

  Salon: Evimizin misafir ağırlama merkezi olan salonlarımız, Hatun Güncesi’nde biraz şekil değiştirerek; daha resmi muhabbetlerin yapıldığı bir yer haline geliyor. Yeni gelen üyelerimizin kendilerini tanıtabilecekleri ve hayata dair sohbetlerin yapılabileceği iki alt kısımdan meydana gelen salon bölümüne, https://hatunguncesi.com/forum/salon adresinden erişilebilmektedir.

  Banyo: Duş ürünleri, kişisel bakım, kişisel bakım ürünleri, temizlik ve temizlik ürünleri olmak üzere beş farklı alt kısımdan meydana gelen banyo bölümüne, https://hatunguncesi.com/forum/banyo adresinden ulaşılabilmektedir.

  Dışarı Halleri: Evimizin içerisinde tıkılıp kalacak değiliz ya! Dışarıda da işlerimiz var bizim. İş hayatı ve market-pazar şeklinde iki alt kısımdan oluşan dışarı halleri bölümüne, https://hatunguncesi.com/forum/disari-halleri adresinden erişebilirsiniz.

  Yatak Odası: Hatun Güncesi’nin en gizli, en saklı bölümlerinden bir tanesidir. Sadece üyelerin görüntüleyebildiği başlıklar ve cevaplar nedeniyle “özel” bölüm olarak adlandırılmaktadır. https://hatunguncesi.com/forum/yatak-odasi adresinden ulaşılabilse de, üye girişi yapmazsanız göremezsiniz.

  Sır Küpü: Her sırrı ulu-orta ifşa edemeyiz. Bu nedenle bizim de bir sır küpümüz var. Sır küpü bölümü de en gizli, saklı yerlerden birisidir bu diyarda. Bu nedenle üye olmanız, giriş yapmanız gerek. https://hatunguncesi.com/forum/sir-kupu adresinden ulaşılabilen bu bölüm, sırların gırla gideceği yerdir.

  Çöp Torbası: Spam yapan kullanıcılarımız olacaktır muhakkak. Spam yapan kullanıcılarımızın açtıkları başlıkları, otomatik botlarla gönderilen yabancı dilde içerikleri, kullanıcılarımızı rahatsız eden türlü türlü şeyi buraya göndereceğiz. https://hatunguncesi.com/forum/cop-torbasi adresinden erişilebilse de, erişmek isteyeceğinizi düşünmüyoruz! 🙂

  Forumda nelerin nerede bulunduğunu bu indekse bakarak görebilirsiniz. Eğer, açılmasını istediğiniz bölüm veya kısım olursa bunu istek ve sorular kısmından bize bildirebilirsiniz. Herkese iyi forumlar ve keyifli günler diliyoruz 🙂

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.