Birbirinden İlginç French Oje Örnekleri

“Kadınların süslenmesi, bakımlı olması, sıradan olmaması gerek.” diye diye, biz kadınları birbirinden ilginç makyaj biçimlerine sürüklediler! Hep bu toplumsal baskıların sonucu. 😀 Diyerek girizgahımızı yapalım efendim. Bu yazımızda, size gerçekten ilginç ve hatta tuhaf french oje örneklerini sunacağız. Örnekleri incelediğiniz zaman göreceksiniz ki, süslenmenin ve makyajın sınırı yok. Tek sınır, sizin hayal gücünüz. Hemen listemize başlayalım… 🙂

Siyah Beyaz Filiiim Gibi Biraz!

siyah-beyaz-french-oje

Siyah beyaz yaldızlı french oje

İlk french oje örneğimiz, diğer örneklere kıyasla, neredeyse sıradan. Siyah ve beyaz oje kullanılarak yapılan bu french ojede, ekstra süsleme için yaldızlı oje kullanılmış. Üst katmandaysa, parlatıcı oje kullanılarak estetik bir görüntü sağlanmış.

Çok ekstrem bir durumu olmadığından, ve bu yazıyı da nasıl yapılacağı muhabbetine ayırmadığımızdan; teferruatlarına fazla değinmiyoruz. Bu listede olmasının sebebi, hoş görünmesi ve diğer örneklere göre gayet sıradan durması.

Zebralı -Bildiğimiz Zebra- French Oje

zebrali-french-oje

Zebralı french oje

Zebralı french oje. Evet, bu ismi biz taktık. Ama bir sorun, neden zebralı frecnh oje dedik diye… Şeklini zebraya benzettiğimiz için, zebralı dediğimizi düşünüyorsanız; yanılıyorsunuz. Bizim bu adı takmamızın asıl sebebi, ilk uygulayan ecnebi hatunun zebralardan ilham alarak böyle bir şey yaptığını söylemesi.

Evet, bize de ilginç geldi. Zebradan ilham alan bir insan, beyaz da kullanmalıydı. İlk örnek bir zebraya daha uygun düşüyordu! 😀 Şakası bir yana, ilk örneğimize göre daha çok zaman alan ve daha estetik duran bir french uygulaması olduğunu düşünüyoruz.

Leylak Moru ve Beyaz, Yakışmış Keratalar!

mor-ve-beyazin-harika-uyumu-french-jeLeylak moru ve üstünde beyaz. Tırnaklarda güzel duruyor. Dahası, uygun bir aksesuarla taçlandırıldığında zerafet timsali oluyor mübarek! Bu french örneğinin çok bir olayı yok. Kolayca yapılabilecek bir şey.

İlginçliği aslında yok. Sadece gözümüze güzel geldi diye bu listede. Beğendiyseniz ne ala! Beğenmediyseniz, yok sayınız. 🙂 Listeye devam ediyoruz…

İlginç French Oje

ilginc-french-ojeBu işte bize gerçekten ilginç gelen bir french örneği oldu. “Bunu yapan kör oldu!” desek abartmış olmayız galiba çünkü yapan ecnebi hatun, on parmağın tamamına bu görünümünü kazandırabilmek için üç saatten fazla zaman harcamış.

E güzel olmuş ama… Kendisine buradan seslenmek istiyoruz, “Yazık mı değil efendim canınıza?” diyerek; kendisine akıl fikir ve daha fazla boş zaman diliyoruz. Allah yardımcısı olsun, zor tabi…

Bülent Ersoy Modeli Tırnaklar French ile Şenlendi!

tuhaf-desenli-mor-frenchEvet, başlık üçüncü sınıf haber sitelerinin komikli başlıklarına benzedi. Ama ne yapalım? Biz bu uzunlukta tırnakları, Bülent Ablamızla tanıdık, bildik.
Tırnakları bu uzunluğa kırılmadan getirebilmek bile başlı başına bir marifetken, bir de üşenmeyip french yapmak; gerçekten takdir edilesi. Hani Nihat Doğan görse bunu, kendi deyimiyle, “Bunu yapanın önünde diz çöküp tövbe ister!” diyesimiz geliyor. (Bakalım, valla demişiz. Dedik, dedik.)

İlginç Desenli Mor French Oje

ilginc-desenli-mor-french-ojeBu french örneği de oldukça zahmetli ve ilginç görünenlerden. Bu tırnak modeli de Bülent ablamızın tırnaklarını andırmakla birlikte, daha kısa olması ve kırılmadan uzayabilme ihtimaliyle göz dolduruyor. 😀

Bir üstteki örneğe göre, daha az enteresan duran bu french modeli de yazımızın son örneği oluyor. Evet değerli hanımlar… Siz ne dersiniz bu örnekler için? Fazla uğraşılmış ve ev işlerinden fazla uzak duran bir halleri yok mu sizce de?

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir