Bootie Kombin Önerileri

Bootie Kombin ÖnerileriYavaş yavaş kendini gösteren bahar aylarıyla birlikte neşemizle birlikte gardıroplarımıza da bir renklilik, canlılık gelmeye başladı. Kalın kıyafetlerin yerini alan daha ince kıyafetler, ince hırkalar, çizmelerin yerini alan spor ayakkabılar, bootiler ortaya çıkıyor. Özellikle baharın gelişini haber veren Mart ayında 2016 sezonunda bootiler ön planda. Bugünkü yazımızda bootie kombin önerileri paylaşacağız. Henüz bootie ye sahip değilseniz muhakkak bir tane edinmenizi tavsiye ederiz. Bu sayede  2016 bahar sezonunda hem rahatlık hem şıklığı yakalamış hem de modayı yakından takip etmiş olacaksınız.

Bootilerin en çok kullanıldığı kombilerden biri kot pantolonlardır. Özellikle bilekte biten dar paça pantolonlarla oldukça zarif bir görünüm veren bootiler günlük hayatınızın vazgeçilmezi olacaktır. Eğer bilekte biten pantolonlara sahip değilseniz aynı etkiyi pantolonunuzun paçasını katlayarak da yakalayabilirsiniz. Daha gotik bir tarzınız varsa siyah pantolonlarla kombinleyeceğiniz bootilerle tarzınızı rahatlıkla yansıtabilirsiniz. Bootiler, dar kotlarla olduğu kadar taytlarla da zarif bir görünüm sağlar.

 

Siyah Kot Pantolon ve Bootie Kombinleri

Siyah Kot Pantolon ve Bootie Kombinleri

 

Bootie ve Kot Kombinleri

Bootie ve Kot Kombinleri

Bootie kombin önerileri arasında ofis giyim de bulunuyor. İş yerinde de rahatlıkla kullanabileceğiniz bootiler, özellikle midi etekler, kalem etekler ve dar eteklerle de ofis ortamına uygun zarif bir şıklık sağlıyor.  Size uygun topuk boyuyla birlikte kullandığınızda hem rahatlık hem şıklık sağlayarak oldukça modern bir görünüme bürünmenize yardımcı olur.

 

Etek ve Bootie Kullanımı

Etek ve Bootie Kullanımı

 

Elbise ve Bootie Kombin önerileri

Elbise ve Bootie Kombin önerileri

Daha rahat ve spor bir görünüm isterseniz elbiselerle ya da mini eteklerle de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu sayede bohem bir görünüm yakalamanız işten bile değil. Vücut tipinize göre kendinize yakışan elbiselerin, eteklerin altında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bootie Kombinleri

Bootie Kombinleri

Günlük Bootie Kombinleri

Günlük Bootie Kombinleri

Şortlar da diğer bir bootie kombin önerileri arasındadır. Özellikle kot şotlarla yakışsa da uygun kombinlendiği sürece her türlü şortla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Rahatlıktan ve şıklıktan vazgeçemiyorsanız  ve şort giymeyi de seviyorsanız, muhakkak bir bootie edinmenizi öneririz.

Bootie ve Şort Kombini

Bootie ve Şort Kombini

 

Kot Şort ve Bootie Kombinleri

Kot Şort ve Bootie Kombinleri

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

  1. mehtap dedi ki:

    bootie ne demek ki?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir