Burcunuza Göre Oje Seçimi

Burcunuza Göre Oje SeçimiHer burç farklı gezegenler tarafından yönlendirilir. Her burç da farklı renklerle ilişkilendirilir. Burcunuza göre seçeceğiniz renkler sizi daha enerjik daha canlı hale getirerek hayatınızda olumlu anlamda etki yaratabilir. Bu yazımızda burcunuza göre oje seçimi nden bahsedeceğiz. Böylece renginizi bularak manikürünüzde uygulayabileceğiniz tonları bularak daha şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Koç Burcu Kadınları için Oje Seçimi

Koç burcu kadınları cesur, dinamik ve ateşli yapıya sahiptir. Tahmin edeceğiniz üzere koç burcuna en çok yakışacak renk kırmızı ve nar çiçeği gibi dikkat çekici tonlardır. Koç burcu kadınları yoğun kırmızıları, canlı turuncuları ve sarıları ellerinde en rahat taşıyacak burçtur.

Boğa Burcu Kadınları için Oje Seçimi

Doğaya ve güzelliğe düşkün olan boğa burcu kadınları, yaz bahçelerini anımsatan yeşilin tüm tonlarını tırnaklarında rahatlıkla taşıyabilirler. Bunun yanı sıra toprak tonları ve açık pembe tonları da boğa burcu kadınlar için uygun renkler olacaktır.

İkizler Burcu Kadınları için Oje Seçimi

Bahar ve yaz aylarını temsil eden ikizler burcu canlı ve keskin zekaya sahiptir. İkizler burcu kadınları, burcunuza göre oje seçimi nde sizi daha da canlandıracak olan sarı, turuncu ve yeşilin tüm tonlarını manikürünüzde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yengeç Burcu Kadınları için Oje Seçimi

Denizi çok seven ve şık bir sadeliğe sahip olmayı isteyen yengeçler için tırnaklarda kullanabilecekleri en uygun renkler gümüş ve gri tonlarıdır. Yaz gecelerinin parlayan yıldızları olan yengeçler deniz mavisi ve zümrüt yeşili gibi okyanusu çağrıştıran tonları da gönül rahatlığıyla kullanabilir.

Aslan Burcu Kadınları için Oje Seçimi

Aslan burcu kadınları tıpkı koç burcu gibi kendine güvenen ve cesur karakterlidirler. Bu sene aslan burcu kadınlarında güneşten güç almışçasına parlayan bronz tırnaklar göreceğiz. Bunun yanı sıra yoğun kırmızı ve turuncular da aslan burcu kadınlarının kendini ifade edebileceği uygun renklerdir.

Başak Burcu Kadınları için Oje Seçimi

Yazdan sonbahara geçiş burcu olan Başak burcu kadınları sonbahar renkleri olan pastel tonlar, toprak tonları ve özellikle yeşilin tüm tonlarını manikürlerinde kullanabilir. Yeşil tonlarında ojeler ile cazibe ve albenilerini artırabilirler.

Terazi Burcu Kadınları için Oje Seçimi

Sakinliğin rengi olan Terazi burçları kendi içlerinde dengesiz olsalar bile dışarıdan oldukça dengeli bir karakter yapısına sahip görünmektedir. Terazi kadınları mavi, mor ve indigo renkleriyle burcunuza göre oje seçimi  ni gerçekleştirebilirsiniz.

Akrep Burcu Kadınları için Oje Seçimi

Dışarıdan sert bir kaya gibi görünmesine rağmen aslında hassas ve kırılgan olan akrep burcu kadınlarının bu hassasiyeti dışa vurma zamanı gelmiş görünüyor. Akrep kadınları tırnaklarında tercih edecekleri pembe ve şeftali tonlarıyla asaleti yakalayabilecekleri gibi koyu kahveye çalan kırmızı tonlarıyla birlikte gizemli bir hava yakalayabilirler.

Yay Burcu Kadınları için Oje Seçimi

Özgürlüğü seven ve maceracı yay burcu kadınları için en uygun renk siyahtır. Bunun yanı sıra optimist yanlarını ortaya çıkarmak için tırnaklarda mor, lila gibi renkleri de tercih edebilirler.

Oğlak Burcu Kadınları için Oje Seçimi

Genel olarak toprak tonları yakıştırılan oğlak burcu için grinin koyu tonları ve siyah oldukça yakışacaktır. Sorumluluk sahibi olan oğlak burcu kadınları için gri tonları, oğlak burcun karanlık yönüne referans gösterilebilir.

Kova Burcu Kadınları için Oje Seçimi

Farklılıkları seven kova burcu kadınları yeni tecrübeler edinmekten zevk alır. Bu nedenle oje rengi seçimlerinde de herhangi bir kısıtlamaya gitmek kova kadınları için uygun olmayacaktır. Mor, kırmızı, turuncu, sarı, yeşil, mavi… Gökkuşağının tüm renkleri kova kadınları için biçilmiş kaftan.

Balık Burcu Kadınları için Oje Seçimi

Balık burcu kadınları için, burcunuza göre oje seçimi gri tonları olacaktır. Yaratıcılığın ve  özgünlüğün rengi olan gri kova kadınları ile bütünleşmiş bir hal alması olası.

 

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir