Burcunuza Göre Parfüm Seçimi

Perfume

Perfume

Her burcun farklı gezegenler tarafından yönlendirildikleri, yaşam döngülerinin buna göre oluştuğu düşünülegelmiştir. Bu doğrultuda astrolojiyle ilgilenenler, koku duygusunun da burçlara göre şekillenebileceğini düşünmüşler ve buna göre koku önerilerinde bulunmuşlardır. Bu doğrultuda, seçeceğiniz parfüm ve parfümün kokusu da hayatınızda etkili olabilir. Biz de Hatun Güncesi olarak, uzmanların burcunuza göre parfüm tavsiyelerini sizler için bir araya getirdik.

Koç Burcu Kadınlar İçin Parfüm Tavsiyeleri

Cesur, dinamik ve maceraperest bir yapıya sahip olan koç burcu kadınları, koku seçimlerinde de bu özelliklerini ön plana çıkarmakta. Güçlü, canlı ve ateşli kokuları tercih eden koç kadınları için; manolya, ıtır ve lavanta kokuları kendilerine baskın bir yer buluyor.

Boğa Kadınları İçin Koku Seçimi

Bilindiği gibi; feminen bir yapıya sahip olan boğa kadınları, öz değerlerine ve inançlarına bağlılıklarıyla ön plana çıkarlar. Bu yapıları dolayısıyla, güzelliğe ve doğaya da oldukça düşkündürler. Bu nedenle, boğa burcu kadınlarına hafif kokular tavsiye edilmektedir. Ayrıca boğa burcu kadınlar için, sofistike toprak kokuları da uygun olacaktır.

İkizler Burcu İçin Parfüm Tavsiyeleri

Yaratıcı olmaları ve geniş hayal güçleriyle ön plana çıkan ikizler kadınlarının seçmeleri gereken parfümler de bu doğrultuda olmalıdır. İletişim yönleri çok güçlü olan ve her zaman farklılıklara açık olan ikizler burcu farklı kokular denemekten kaçınmamalıdır. Hafif baharatlı ve odunsu kokular ikizler burcu için uygun seçim olacaktır.

Yengeç Burcu İçin Koku Tavsiyeleri

Yengeç burcu oldukça duygusal, hassas ve evcimendir. Kendini en rahat hissettikleri yerde özellikle evlerinde kendilerini daha iyi ifade ederler. Bu nedenle evdeki düzen yengeç kadınları için önemlidir. Bu nedenle yengeç burçları şekerli ve keskin olmayan, net kokuları tercih etmelidir.

Aslan Burcu için Parfüm Tavsiyeleri

Aslan burcu sanatçı ruhludur. Hayatında kararsızlıklara yer olmayan aslan burcu için ilişkilerinde  sadakat ve sevgi oldukça önemlidir. Aslan burcunun hayatı bu kadar netken parfüm tercihlerinde de keskin kokular tercih etmesi daha uygun bir seçim olacaktır.

Başak Burcu İçin Koku Seçimi

Başak burcu detaycı, planlı ve titizdir. Bu titizlik sadece temizlik anlamından değil hayatının her alanında titizdir. Düzenli ve planlı bir yaşam başak burcu için çok önemlidir. Arkadaş çevresi, ailesi ve etrafındaki kişilerle düzen içinde yaşamak isterler. Huzur ve rahatlık veren kokular başak burçları için oldukça uygundur.

Terazi Burcu İçin Parfüm Seçimi

Terazi burcu çevresine huzur veren kişilerdir. Sakin bir kişiliğe sahip olan terazi burçları doğuştan gelen bir çekiciliği vardır. Yeni dostluklar kurmak, onlarla vakit geçirmek terazi burçları için oldukça önemlidir. Egzotik ve bharatlı kokular terazi burçları için doğru seçim olacaktır.

Akrep Burcu İçin Koku Tavsiyeleri

En tutkulu burç deyince akla tabi ki ilk olarak akrep burcu geliyor. Bazı zamanlarda karamsarlığa düşseler de dramatik bir zerafetle kendilerini sevdirirler. Gizemli bir kişiliğe sahip olan akrep burcu için en uygun kokular keskin, güçlü ve şehvetli kokulardır.

Yay Burcu İçin Parfüm Tavsiyeleri

Yay burcu entellektüel bir kişiliğe sahiptir. Yay burçları değişiklikten beslenirler bu sebeple gezmek, yeni yerler görmek ve yeni kişilerle tanışmak onlar için çok önemlidir. Özgürlüğe çok düşkün olan yay burcu için enerjik kokular kendini yansıtan en iyi kokular olacaktır.

Oğlak Kadını İçin Koku Seçimi

Hedeflerine ulaşmak oğlak burcu için çok önemlidir. Bu özelliklerinden dolayı yarım bıraktıkları iş neredeyse yok gibidir. Son derece güvenilir ve sorumluluk sahibidirler. Oğlak burcu için zarif fakat seksi kokular en uygun koku seçimidir.

Kova Kadını İçin Koku Tercihleri

İnatçı, farklılıkları seven, sıra dışı gibi özellikleri kendinde toplayan kova burcu farklı insanlarla tanışmaktan, farklı tecrübeler edinmekten keyif alır. Doğayla iç içe olmayı seven kova burcu için en iyi kokular odunsu, çiçeksi kokular olacaktır.

Balık Kadını İçin Koku Önerileri

Anaç tavırlı balık kadınları etraflarına sevgi saçmalarıyla bilinir. Bunun yanı sıra en naif karakterli ve aynı zamanda utangaç bir kişiliğe sahiptir. Doğayla özellikle suyla çok ilgili olan balık kadını için çiçekli kokular uygun bir seçim olacaktır.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir