Burun Estetiği Öncesi ve Sonrası

burun-estetigi-operasyonu-oncesi-ve-sonrasi

Burun estetiği öncesi ve sonrası fotoğraflarından oluşan derleme Hatun Güncesi’nde!

Burun estetiği yaptırmayı düşünen kadınların büyük bir çoğunluğu, bu operasyonu yaptırmış kişilerin nasıl göründüklerini merak ederler. Bu yazımızda, bu merakı gidermek üzere bir derleme yaptık. Genel olarak burun estetiği öncesinde ve sonrasında yüz hatlarında ne gibi değişimler olduğunu görebilmeniz için, Hatun Güncesi olarak değerli takipçilerimiz için fotoğrafları bir araya topladık.


cesitli-acilardan-burun-estetigi-resimleriYandaki fotoğrafımız, derlememizin ilk fotoğrafı. Burun estetiği öncesinde çekilen bazı fotoğraflardan bir kolaj oluşturduk. Profilden çekilen, aşağıdan çekilen ve cepheden çekilen fotoğrafları bir arada görmeniz mümkün. Fotoğrafta da görüldüğü üzere; burun estetiği yaptıran hasta, burun estetiği öncesinde daha geniş ve yayvan bir burun yapısına sahip. Burun estetiği sonrasındaysa, uç tarafından daha kalkık, toplu ve düz bir buruna sahip oluyor.

burun-estetiginden-sonra-nasil-gorundulerBu hastaysa, burun estetiği ameliyatı öncesinde daha kemerli bir buruna sahip olarak görülüyor. Burun estetiği uygulamasından sonra, görüldüğü üzere bu kemer ortadan kalkmış. Burun estetiği uygulamasından sonra, hastanın yüz hatları ve dudakları ön plana çıkmış. Burun genişliğinde de azalma meydana gelmiş. Ve bu yeni görünümü, hastaya daha şuh bir görünüm katmış.

burun-estetigi-profilden-gorunum Yine profilden bir fotoğrafını gördüğümüz bir hasta. Bu hastanın birden fazla estetik operasyon geçirdiğini söylemek mümkün. İlk bakışta çene ve burun detayları göze çarpıyor. Bunun dışında dudak yapısının da düzeltilmiş olma ihtimali var. Burun özelinde konuşmak gerekirse; burnun kemerli ve geniş yapısından, ince ve düz bir burun yapısına geçildiğini söylemek mümkün.

burun-estetigi-ameliyatindan-sonra-nasil-gorunurum Bu fotoğrafta da yalnızca burun estetiği yaptırmış gibi görünen bir hasta var. Hastanın burun estetiği öncesi burnunda bir kemer mevcutken, burun estetiği sonrasında bu kemerin ortadan kalktığını görebiliyoruz. Yine bu hastada da burun estetiği sonrasında, yüz hatları -özellikle de- elmacık kemikleri belirginleşmiş durumda.

burun-estetik-sonrasi-nasil-gorunur İki farklı açıdan fotoğraflarını gördüğümüz bu hastanın da burun estetiği uygulamasından sonra, ciddi bir değişim gösterdiği fark ediliyor. Kemerli olan burun, estetik operasyon sonrasında daha düz bir görünme kavuşturulmuş. Bu sayede, sadece burun düzeltilmekle kalmamış hem de yüzün vurgu noktaları elmacık kemikleriyle, dudakların üstüne kaydırılmış.rinoplasti-sonrasi-yuz-nasil-gorunur

Fotoğrafı görülen bu hastadaysa, bir dizi estetik operasyon uygulanmış. İlk bakışta göze çarpan değişimler, lekelerin temizlenmesi, çene yapısında ufak bir değişiklik ve burundaki değişimler olarak sıralanabilir.

Burun estetiği özelinde konuşursak, burnun yapısı büyük ölçüde değiştirilmiş. Burun genişliği azaltılırken, burun ucu yukarı doğru kaldırılarak yüzün genel duruşuyla dah uyumlu bir görüntü yakalanmış demek mümkün.

Derlememizin sonlarına geldik. Eğer siz de burun estetiği yaptırmayı düşünüyorsanız, mutlaka hekiminizin önceki çalışmalarını inceleyin. Hekiminizin çalışmalarını inceledikten sonra, sizin burnunuza nasıl bir şekil vermeyi planladığını sorun. Tüm detaylarıyla aklınıza yattıktan sonra, burun estetiği yaptırın.

Eğer sizin de burun estetiği, öncesi ve sonrası fotoğrafları veya genel olarak estetik hakkında söyleyecekleriniz varsa yorum formu hemen aşağıda. 🙂 Sağlık ve güzellik dolu günler geçirmeniz dileğiyle, hoşça kalın!

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

6 Cevaplar

 1. Pencere Kızı dedi ki:

  acaba bu tarz estetik uygulamalar yaptıranlar kendilerini nasıl hissediyorlar ki? ben de yaptırmayı düşünüyorum burnumu ama bir türlü emin olamıyorum. ne bileyim, rahat edemeyecekmişim gibi geliyor. bir de fiyatları hakkında net bilgim yok, ondan galiba ikilemde kalıyorum.

 2. Bal Böceği dedi ki:

  eğer seni çok rahatsız eden bir durum yoksa, biraz daha kalabilir. bu süre içerisinde, fiyat araştırmalarını filan yapabilirsin. bir de kendini kötü hissetmen için bir sebep yok. eğer bir uzvun seni rahatsız ediyorsa, ya da sağlığın açısından bir problem teşkil ediyorsa teknolojinin ve tıbbın getirdiği yenilikleri kullanmandan daha normal bir şey yok ki.

 3. Burun estetiği dedi ki:

  Burun estetiği yaptırmayı düşünmüştüm ama bir türlü emin olamıyorum. Burun estetiği öncesi sonrası fotoğraflarına bu yüzden baktım ama hani genellikle başarılı operasyonlar olmuş gibi geldi. Ama başka açıdan bakınca da yine kafam karışıyor. Estetik burun operasyonuna karar vermeli miiiym sizce?

 4. Bal Böceği dedi ki:

  tatlım, bana kalırsa; bunu bir estetik cerrahla konuşmalısın. burnunun durumu nedir? ne gibi bir estetik operasyon istiyorsun? bunları bizim burdan görme şansımız yok. fakat bir uzmanın bu konuda sana vereceği tavsiyeler, çok daha yerinde olacaktır. eğer istersen https://hatunguncesi.com/estetik-yaptirmali-misiniz.htn adresinde konuyla ilgili başka bir yazı daha var. onu da okuyabilirsin. estetik operasyon yaptırmadan önce kendine sorman gereken sorular orda yazıyor.

 5. Berivan dedi ki:

  Geçen gün Beyaz Show’da estetik yaptıran ve oyunculuk eğitimi alan bir adamı çıkardılar. Adamın ses tonu ve eski haline göre değişimi çok etkileyici geldi. Ben de bir dizi estetik yaptırmayı düşünüyorum. Önceliğim de burun estetiği ancak şu anki halimden daha kötü olur diye çok korkuyorum. Sizce estetik yaptırmalı mıyım? Beyaz Show’da gösterilen adam kadar olumlu bir sonuç da istemiyorum. Lütfen yardım edin. 🙁

 6. Bal Böceği dedi ki:

  @Berivan
  Öncelikle sakin olmalısın. Bu kadar ümitsiz olma. Öncelikle bir estetik cerrahla mutlaka görüş. Fikirlerini al. Hatta birden fazla doktorla konuş. Neler yapılabileceğini öğren. Dış görünüşünden bu kadar rahatsızsan, elbette estetik yaptırmalısın. Ancak sonuçları hakkında en iyi yanıtı sana estetik cerrahlar verecektir. Beyaz Show’daki bahsettiğin kişiyi ben de izledim. Gerçekten çarpıcı bir sonuç. Üstelik mimik kaybı da yok gibi görünüyor. Hangi estetik merkeziyle çalıştığını ve ne tür operasyonlar yaptırdığını bilmiyoruz ancak Türkiye’de oldukça başarılı operasyonlar yapan hekimler var. Bu yüzden profesyonel bir yardım alarak son kararını vermelisin bence.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir