Buz Beyazı Saç Modelleri

khaalesi-sac-modeli

Moda akımları her yıl farklılık göstermektedir. Bunda dizilerin, filmlerin de etkisi olduğu şüphesiz. Eskiden beyaz saçlar saklanmaya çalışılırken bu sene beyaza yakın saç renkleri moda olmuş durumda. Game of Thrones dizisi karakteri ejderhaların annesi Khaleesi elbette ki buz beyazı saç modellerinin yaygınlaşmasında büyük rol oynadı. Buz beyazı saç modellerinin elbette sadece Game of Thrones dizisinden dolayı popülerleştiğini söylemek de yanlış olacaktır. Çünkü birçok manken tarafından gündelik yaşamda, defilelerde ve çeşitli programlarda bu saç tipi aktif olarak kullanılmakta. Üstelik bu durum sosyal medya üzerinde de oldukça popülerleşmekte. Haliyle, buz beyazı saç modelleri; birden fazla etki sebebiyle popüler olmuş durumda.

DKNY, Micheal Kors, Lancome gibi önemli markaların defilelerinde pek çok manken tarafından kullanılan buz beyazı saç modelleri çok ilgi çekeceğe benziyor. Her türlü saç tipi ve göz rengiyle uyumlu olan buz beyazı saçlar, platin saçların tahtına göz dikmiş görünmekte.

2015 yılına damgasını vuracak olan buz beyazı saç modelleri ile oldukça havalı bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Fakat beyaza oldukça yakın olduğu için bu saçlara sahip olmak istiyorsanız saçlarınızın yıpranmasını göze almanız gerekmektedir. Yazın getireceği deniz, güneş ve trafik zaten yıpratıcı olacağı için yaz mevsimi bu rengi denemeniz için güzel bir zaman olabilir. Buz rengi saçlara sahip olduktan sonra muhakkak saç bakımı uygulamalısınız. Yüzünüz bu saç rengiyle daha soluk görüneceği için makyajınızı ihmal etmemenizi tavsiye ederiz. Eğer buz rengi saçlar için kararsız kalmışsanız sizin için seçtiğimiz modellere bakarak bir fikir sahibi olabilirsiniz.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir