Crazy Stupid Love – Çılgın Aptal Aşk

Crazy Stupid Love Bu güzel pazar gününde dışarı çıkmayıp evde oturmak isteyenlerdenseniz, güneşli pazar gününü cıvıl cıvıl geçirebileceğiniz bir film tavsiyemiz var. Crazy Stupid Love – Çılgın Aptal Aşk içinizi kıpır kıpır yapacak romantik komedi filmi. Bunun yanında biraz dram, biraz tesadüf ve bol bol kahkaha var.

2011 Amerikan yapımı olan film, 118 dakika sürmektedir. 7.4 IMDB puanına sahip filmde, Ryan Gosling, Emma Stone gibi oyuncuların yanında Steve Carell, Julianne Moore ve Kevin Bacon gibi ağır topları da  göreceksiniz.

Crazy Stupid Love- Çılgın Aptal Aşk filminin konusundan bahsetmek gerekirse;

Emma Stone - Ryan Gossling - Crazy Stupid LoveCal Weaver’ın (Steve Carell tarafından canlandırılan kırklı yaşlarda bir adam) herkes tarafından gıpta edilen bir hayatı vardır. Lise aşkıyla evli olan Cal, mükemmel çocuklara, muazzam bir eve ve oldukça iyi bir işe sahiptir. Tüm bu mükemmellik, eşi Emily’nin (Julianne Moore) kendisinden boşanmak istediğini öğrenmesiyle bozulur. Eşinden başkasını gözü görmeyen Cal, bekarlığa adım atar fakat yıllardır kimseyle flört etmemiş olduğundan ne yapacağını bilemez vaziyettedir. Barda mutsuzlukla oturduğu bir akşam yolu yakışıklı çapkın Jacob Palmer’la (Ryan Gosling) kesişir. Jacob, Cal’a hayatını yaşaması için pek çok seçenek sunar.

Aşkı arayanlar sadece Emily ve Cal değildir. Cal’in oğlu Robbie (Jonah Bobo), aralarında  4 yaş fark olan bakıcısı Jessica’ya (Analeigh Tipton) aşıktır. Jessica da platonik bir şekilde Cal’dan hoşlanmaktadır. Kendisi fark etmemesine rağmen Jacob bile içten içe mutluluğu aramaktadır. Kadınlara karşı kullandığı taktiklerin işe yaramadığı tek kadın olan Hannah’yı (Emma Stone) aklından çıkaramamaktadır.

İster eşiniz/ sevgiliniz isterseniz kız arkadaşlarınızla izleyebileceğiniz oldukça renkli ve eğlenceli bir film Crazy Stupid Love – Çılgın Aptal Aşk. Romantik komedi yerine daha gizemli bir şeyler seyretmek istiyorum diyorsanız
The Hidden Face- La Cara Oculta filmini izleyebilirsiniz. İyi seyirler olsun 🙂
 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir