Dizüstü Çizme Modası

dizustu-cizme-kombinleri

Birbirinden güzel dizüstü çizme modelleri ve çizmelere uygun kombinasyonlar, HatunGüncesi’nde!

2013 2014 kış modasına damgasını vuran dizüstü çizmeler 2014 2015 kış modasında da popülerliğini koruyor. Soğuk kış günlerinde çekiciliği ve feminenliği ön plana çıkaran dizüstü çizmeler aynı zamanda güzel kombinle birlikte asi bir şıklık da sağlıyor. Hatun Güncesi ekibi olarak dizüstü çizmeleri nasıl kombinleyeceğinizi yazdık. Peki dizüstü çizmeler nasıl giyilir, nasıl kombinlenir, dizüstü çizmeler nasıl seçilir gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Dizüstü Çizme Nasıl Kombinlenir?

Diğer tüm kıyafet ve aksesuarlarınız gibi dizüstü çizme seçerken de ilk önceliğiniz ayaklarınızın ve bacaklarınızın rahatlığı olmalıdır. Bu nedenle çizmelerin ayaklarınıza uygunluğu, çizmenin bileklerinize oturması ve çizmenin boyundan dolayı hareketinizi engellememesi dikkat edeceğiniz önemli noktalar olmalıdır.

Dizüstü çizmeler için akla gelen ilk parçalar tabi ki elbise ve eteklerdir. Burada önemli olan şey ise etek boyu. Olması gerekenden uzun bir etek boyu çizmeyi kapatacağından çizmenin güzelliği kaybolacaktır. Aynı şekilde gereğinden kısa bir etek boyu da hoş bir görüntü ortaya çıkarmayacaktır.

 

Dizüstü çizme kombinlerken seçeceğiniz etek modeli de görünüşünüzde önemli fark yaratır. Dar bir kalem etekle giyeceğiniz dizüstü çizme modaya uygun bir şıklık sağlarken pileli bir etekle kombinleyeceğiniz çizme ise size daha spor bir görünüm kazandıracaktır.

Dizüstü çizmeleri, etekler ve elbiselerin yanı sıra skinny jeans ya da taytlarla da kombinlenleyebilirsiniz. Jean ve dizüstü çizmelerle sportif bir şıklık sağlamak isterseniz bol hırkalar ya da uzun kazakları tercih edebilirsiniz.

Hoşunuza giden, beğendiğiniz ve kombinleyeceğinizi düşündüğünüz dizüstü çizmeler varsa hemen bir tane edinmenizi tavsiye ederiz. Dizüstü çizmeler bir kaç sezon daha tahtını koruyacak gibi görünüyor.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir