Emily Dudak Kalemleri ve Uyumlu Rujlar

Emily Dudak Kalemleri ve Uyumlu RujlarRujlar bir makyajın olmazsa olmaz malzemelerinden biridir. Herhangi bir ten ya da göz makyajı yapmadan kullanılabilecek olan rujlar sayesinde güzelliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Rujlar dudak kalemi ile birlikte kullanıldığında hem daha hoş bir görüntü oluşur hem de rujun daha kalıcı olmasını sağlar. Bugünkü yazımızda Emily dudak kalemleri ve uyumlu rujlardan bahsedeceğiz. Dudak kalemi makyajın dağılmasını ve dudağın yapısını öne çıkarmak için kullanılsa da Emily dudak kalemlerinin yumuşacık yapısı, uygun fiyatıyla birleşince son zamanlarda ruj olarak da büyük ilgi görmektedir.

Emily Dudak Kalemleri ve Uyumlu Rujlar- 201Emily 201 Dudak Kalemi

201 numaralı dudak kalemi hafif gül kurusuna çalan bir renk. Pembe dudaklara sahipseniz dudak rengi denebilecek bir renk. Sade makyaj yaptığınız günlerde kurtarıcınız olacak dudak kalemi yüzünüze sağlıklı bir canlılık katacaktır. Tek başına ruj olarak kullanabileceğiniz 201 numaralı dudak kalemini Golden Rose Velvet Matte 12 numaralı rujla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Tha Balm Mai Billsbepaid rujla da deneyebilirsiniz.

Emily 202 Dudak Kalemi

Emily 202 Dudak Kalemi

Emily 202 Dudak Kalemi

201 numaraya göre daha açık bir renge sahip olan Emily  202 dudak kalemi sedefli pembe yapısı sayesinde ruj gibi kullanılan kalemlerden. Özellikle yaz aylarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dudak kalemini uygulamadan önce dudaklarınızı nemlendirirseniz oldukça kalıcı bir ruja sahip olabilirsiniz. Dudak koruyucu ve 201 ile 202 numaralı dudak kaleminizi birlikte kullanarak hoş bir ruj elde edebilirsiniz.

Emily 203 Dudak Kalemi

Emily 203 Dudak Kalemi

Emily 203 Dudak Kalemi

Son dönemlerin çok tercih edilen ruj tonlarından olan kahverengi tonlarda bir dudak kalemi. 203 numara daha açık kahverengi hatta gül kurusuna çalan bir renk. Eğer kahverengi kalemleri merak edip yakışıp yakışmayacağından emin değilseniz Emily 203 numaralı dudak kalemini tercih edebilirsiniz. 203 numaralı Emily dudak kalemleri ve uyumlu rujlar arasında Mac Velvet Teddy, Mac Mocha, Golden Rose Velvet Matte 16 rujlar vardır.

Emily Dudak Kalemleri ve Uyumlu Rujlar- 204

Emily Dudak Kalemleri ve Uyumlu Rujlar- 204

Emily 204 Dudak Kalemi

Emily dudak kalemlerinden en çok sevilenlerden biri 204 numara. “My lips but better” tanımına uygun bir renk olan 204 numara, çok güzel bir gül kurusu tonuna sahip. Mat bir yapıya sahip olan dudak kalemi nemlendiriciyle uygulandığında kesinlikle hoş bir görüntü sağlayacaktır. Rimmel London Kate Moss 104, Rimmel London Apocalips 101, Wet n Wild Rosebud, Maybelline Velvet Beige (630), 204 numaralı Emily dudak kalemleri ve uyumlu rujlar.

 

Emily 205 Dudak Kalemi

Emily 205 Dudak Kalemi

Emily 205 Dudak Kalemi

205 – Kahverengi alt tonlu bordo bir dudak kalemi. 2016 senesinin en çok tercih edilen renklerinden marsala rengi de diyebiliriz. Mat bir ruj olan 205 in sürümü biraz zor olması nedeniyle sürmeden önce dudağınızı nemlendirmenizde fayda var. Mac Viva Glam1,  Rimmel Kate Moss 112 kullanabileceğiniz uyumlu rujlardan.

Emily 206 Dudak Kalemi

Emily 206 Dudak Kalemi

Emily 206 Dudak Kalemi

Mavi alt tona sahip soğuk bir kırmızı olan 206 kalıcı bir dudak kalemi. Hafif pembeye çalan rengi ve yumuşak dokusuyla oldukça dikkat çekici bir renk. Mac Roby Woo, Rimmel Lasting Finish Lipstick by Kate Moss 107, Maybelline Divine Wine (975), Golden Rose Velvet Matte 19, Pastel Matte Lipstick Garnet Red (566), emily 206 dudak kalemiyle tercih edebileceğiniz renklerden.

 

Emily 207 Dudak Kalemi

Emily 207 Dudak Kalemi

 

Emily 207 Dudak Kalemi

207, 206 ya göre daha sıcak tonlu bir kırmızı ve daha yumuşak bir yapıya sahip. Özellikle yaz aylarında rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir ton. Emily dudak kalemi renklerinden 206 bordo, 207 ise vişne çürüğüne yakın bir kırmızı. Uyumlu rujlar ise; Mac Russian Red, L’oreal Eva’s Red, Golden Rose Velvet Matte 18, Flormar Super Shine Lipstick L10.

 

Emily 208 Dudak Kalemi

Emily 208 Dudak Kalemi

Emily 208 Dudak Kalemi

208 numaralı dudak kalemi bu senenin çok tercih edilen tonlarında olan sütlü kahve tonlarında bir renk. Soğuk tonlu bir renge sahip olan 208 i kalıcılık açısından orta dereceli olsa da uygun fiyatlı olması sayesinde tercih edilebilecek bir renk.

 

Emily 209 Dudak Kalemi

Emily 209 Dudak Kalemi

Emily 209 Dudak Kalemi

Sonbahar ve kış aylarında rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir renk. Emily 209 numaralı dudak kalemi kahveye çalan bir kiremit rengi. Daha koyu kahve ruj tercih edip denemeye cesaret edemiyorsanız bu dudak kalemini denemenizi tavsiye ederiz. Kalemi, Golden Rose Matte Lipstick Crayon 01 ile birlikte kullanabilirsiniz.

 

Emily Dudak Kalemleri ve Uyumlu Rujlar- 211

Emily Dudak Kalemleri ve Uyumlu Rujlar- 211

Emily 211 Dudak Kalemi

Emily’nin en meşhur kalemi olan 211 nude renklerin güzel bir örneği. Tanım olarak şeftali tonlu nude olarak geçse de herkeste farklı durabilecek bir ton. Yine de bu tonlarda bir ruj almak yerine 211 numaralı dudak kalemini deneyip karar verebilirsiniz. Mac Kinda Sexy, Wet n Wild Bare it All, Rimmel Lasting Finish Lipstick by Kate Moss 107, Maybelline Superstay 14 hr Beige for Good (610), Golden Rose Velvet Matte 03 kullanabileceğiniz uyumlu rujlar arasında.

 

Emily 213 Dudak Kalemi

Emily 213 Dudak Kalemi

Emily 213 Dudak Kalemi

Koyu renk bordo severler için güzel bir seçenek. Emily 213, içinde bakırımsı yansımalar ve minik ışıltılar bulunduran, kolay bulunamayacak bir tona sahip kalem. 213 Emily dudak kalemleri ve uyumlu rujlardan Mac Diva, Mac Sin, Mac Lingering Kiss i kullanabilirsiniz.

 

Emily 214 Dudak Kalemi

Emily 214 Dudak Kalemi

 

Emily 214 Dudak Kalemi

Yaz aylarında tercih edebileceğiniz güzel bir pembe tonuna sahip. Dişlerinizi sarı gösterebilir alırken bunu aklınızda bulundurmanızda fayda var. Mac Pro Longwear Long Forever, Wet n Wild Mauve Outta Here  ile birlikte kullanabilirsiniz.

 

Emily 215 Dudak Kalemi

Emily 215 Dudak Kalemi

Emily 215 Dudak Kalemi

Pek çok mor renkli rujla uyumlu joker bir dudak kalemi. Emily dudak kalemi renklerinden 215, Koyu renk özellikle de mor tonlar denemek istiyorsanız sizi pişman etmeyecek bir renge ve sürüme sahip. Mac Rebel, Mac Pure Heroine, Mac Heroine, Wet n Wild Sugar Plum Fairy uyumlu rujlardandır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir