En İyi Yılbaşı Filmleri

En İyi Yılbaşı Filmleri

Yılbaşında ailenizle ya da arkadaşlarınızla evde vakit geçirmeye karar verdiniz ve yılın getirdiği yorgunluğu evinizde sakin bir şekilde atmak istiyorsunuz. Hatun Güncesi olarak bugün sizlerle en iyi yılbaşı filmleri listesi paylaşacağız. İstediğiniz filmi seçerek yeni yıla güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Tatil - The Holiday

1. Tatil – The Holiday (2006)

Yılbaşını özellikle kız arkadaşlarınızla evde geçirmeye karar verdiyseniz ve romantik filmleri seviyorsanız, tatil filmi içinizi ısıtacak sıcacık bir film. Kate Winslet, Cameron Diaz, Jude Law ve Jack Black’ ın başrollerini paylaştığı The Holiday yılbaşı akşamını keyifli bir şekilde geçirebileceğiniz bir film.

Aşk Her Yerde - Love Actually

2. Aşk Her Yerde – Love Actually (2003)

Yılbaşında sevgilinizle ya da tek başınıza olacaksanız, aşk her yerde yeni yıdla özellikle aşka dair umutlarınızı canlandıracak bir film. Filmde pek çok ünlü ismi görmek mümkün. Sadece aşk ilişkilerini değil, dost ve aile bağlarını da anlatıyor.  Noelden iki ay önce yaşanan 8 farklı hikayeyi anlatan  Aşk her yerde, tercih edeceğiniz en iyi yılbaşı filmleri arasında.

 

 

Aile Bağları - Family Stone

3. Aile Bağları – Family Stone (2005)

Sarah Jessica Parker’ ın başrolde olduğu aile bağları yılbaşında içinizi ısıtacak bir aile filmi. Stone ailesi yılbaşı gecesinde büyük oğullarının kız arkadaşıyla tanışmak ister. Bohem bir aile olan Stone ailesi güçlü ve zengin misafiri ağırlamakta biraz zorlanırlar. Tatil bitmeden sırlar ortaya çıkar, buzlar erir, mutlu aile tablosu çizerler. Aile bağları yılbaşı akşamını keyifle geçirmek için güzel bir film.

Grinc - How the Grinch Stole Christmas

 

 

4. Grinç – How the Grinch Stole Christmas (2000)

Komedi filmlerinden görmeye çalıştığımız Jim Carrey, Grinç filmiyle karşımıza çıkıyor. Yılbaşını iple çeken Whoville kasabası halkı hazırlıklara tüm hızla devam etmektedir. Kasaba halkı birbirleri için en güzel hediye arayışı içindeyken kasabanın tepesindeki Crumpit Dağında yaşayan bir Grinch, Noel’den nefret etmektedir ve insanların bu heyecanından rahatsız olmuştur. Grinch, kasaba halkının yeni yıl hazırlıklarını bozma planları yaparken kasabadan küçük bir kız kapıyı çalar ve olaylar gelişir.

 

Hediye Operasyonu - Arthur Christmas

5. Hediye Operasyonu – Arthur Christmas (2011)

Animasyon severleri mutlu edecek en iyi yılbaşı filmleri nden biri Hediye Operasyonudur. Baş karakterimiz olan Arthur, yeni yılın neşesi Noel Baba’nın ne küçük oğludur ve hediye dağıtma merkezinde herkes gibi hediyeleri yetiştirmek için canla başla çalışmaktadır. Fakat o heyecanlı hazırlığın içinde bir çocuğun hediyesi unutulur. Arthur ‘un görevi Noel sabahından önce unutulan hediyeyi sahibine götürüp yeni yılı kurtarmaktır. Heyecanla ve keyifle izleyeceğiniz Hediye Operayonu ile yeni yıl akşamını keyifle geçirebilirsiniz.

 

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir