Haşema Modelleri

Haşema ModelleriYaz tatiline çıkacak kişiler için tatil alışverişi vazgeçilmezler arasında. Eğer tatiliniz deniz veya havuz planı içeriyorsa mayo, bikini ve haşema alışverişi kaçınılmaz oluyor. Tercihiniz mayo, bikini veya mayokiniden yana ise 2016 mayo ve bikini modelleri yazımızı okuyabilirsiniz. Bugünkü yazımızda 2016 haşema modelleri nden bahsedeceğiz. Tatil alışverişine çıkmadan önce yazımızı okumayarak son haşema trendlerini öğrenebilirsiniz.

Özellikle kapalı bayanların tercih ettiği, kapalı mayo diyebileceğimiz haşemalar 2016 sezonunda oldukça modern çizgilere sahip. Tesettürlü bayanların sıklıkla tercih ettiği haşemalar, sahilde ve havuzda daha rahat hareket etme imkanı veriyor. Bunun yanı sıra artan çeşit ve modellerle herkesin kendi tarzına göre bir haşema bulması ve giymesi oldukça kolay.

Haşemayı sadece kapalı hanımların giydiğini söylemek çok doğru olmayacaktır. Denizde rahat etmek isteyen kadınlar için taytlı modeller oldukça kullanışlı olmaktadır. Yarım kapalı haşema olarak adlandırılan bu modeller kısa kollu ve taytlı olarak satılmaktadır. 2016 haşema modelleri arasında da taytlı modellere oldukça fazla yer verilmektedir. Bu sezonda özellikle zebra desenli haşema modelleri göze çarpmaktadır.

Haşema Modelleri Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Haşema ve haşema modelleri seçerken dikkat etmeniz gereken bazı detaylar vardır. Bu detaylar sayesinde uzun süreler kullanacağınız güzel modeller seçebilirsiniz.

  • Suya girdiğinizde haşemanın üzerinize yapışmaması
  • Suda batmaması (size fazladan ağırlık yapmaması)
  • Haşemanın kumaşının kalitesine ve kesimine

dikkat ederek kullanışlı bir haşema seçebilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir