Hatun Güncesi Soru-Cevap Kısmı Aktifleştirildi

Hatun Güncesi’nde yenilikler hız kesmeden devam ediyor. Kategorilerimizde yayınlanan yazılara ilave olarak gerçekleştirilen Soru-Cevap modülü de bugün itibariyle yayına başlamıştır. Aklınıza takılan soruları orada sorarak, okurlarımızdan ve Hatun Güncesi ekibinden yanıtlar alabilirsiniz. Üstelik, yakın zamanda sistemde yapılacak olan iyileştirmelerle, üye olarak cevaplarınızı da paylaşabileceksiniz. Soru-cevap kısmı için hemen buraya tıklayabilirsiniz. Aklınızdaki soruları hemen bizimle ve okurlarımızla paylaşmak içinse, bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz!

Soru cevap modülünün nasıl işleyeceği konusunda, kullanıcılarımızın daha rahat bir gezinti deneyimi yaşamaları amacıyla, bir kullanım kılavuzu da hazırlanmaktadır. Hatun Güncesi soru&cevap kısmının nasıl kullanılacağıyla ilgili olarak kısa bir video ve yazı yayında! HEMEN ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN! Biz de Hatun Güncesi ekibi olarak; bu yazı vasıtasıyla, okurlarımızla bu güzel haberi paylaşmak istedik!

Sistem iyileştirmeleri yapılana kadar, yalnızca anonim sorular kabul edilmektedir ve sorular modere edildikten sonra yayına alınmaktadır. İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz!

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir