Hatun Güncesi Yayın Hayatına Başladı!

hatunguncesiHatun Güncesi, kadınlara yönelik geniş kapsamlı içeriği ve sık güncellenmesiyle birlikte yayın hayatına başladı. Hatun Güncesi’nin yayın planı, yayın hayatını 4 yıldan daha fazla sürdüreceği göz önüne alınarak planlandı. Bu planlama çerçevesinde oluşturulan kategoriler ve içeriklerle zenginleşmeye başlayan Hatun Güncesi, kadınların ilgisine mazhar olmak için çaba sarf etmektedir.

Hatun Güncesi’ne Dair

Hatun Güncesi’nde, 9 ana kategori ve 28 alt kategori ile birlikte toplam 37 kategori vardır. İlgi alanlarınıza göre üst menüde bulunan kategori sayfalarına ulaşabilir, aradığınız konuyla ilgili bilgi almak için arama formunu kullanabilirsiniz. Hatun Güncesi, içeriklerini her gün 2 veya daha fazla olacak şekilde planlamaktadır. Eğer, siz de yazı göndermek istiyorsanız, iletişim formlarını veya misafir yazarlık alanını kullanarak yazılarınızı gönderebilirsiniz. Bunların dışında Hatun Güncesi ile ilgili olarak bilmeniz gerekenleri şöyle sıralayabiliriz;

  1. Hatun Güncesi’ne giriş yaptığınız zaman kabul ettiğiniz kullanım şartları ve gizlilik sözleşmesi vardır. Üst menüde bulunan bağlantılar aracılığıyla bu sayfalara erişebilirsiniz.
  2. Hatun Güncesi, mümkün olan en şeffaf yönetim anlayışıyla; istatistik bilgileri de dahil olmak üzere kullanıcılarıyla paylaşır.
  3. Hatun Güncesi ekibi, iletişim formlarından ve yorumlardan gelen tüm istek ve sorulara mümkün olan en kısa sürede yanıt vermeye çalışır.
  4. Hatun Güncesi ekibi, site içerisinde kullanıcılarının gezinti deneyimini iyileştirmek ve Hatun Güncesi’nden daha mutlu ayrılmaları adına sürekli geliştirmeler ve iyileştirmeler yapar.
  5. Hatun Güncesi, hatunlarındır. Fakat gelen erkek okurlar ve yazarlar da dışlanmaz. Sadece kadınlara yönelik pozitif ayrımcılık esastır!

Tüm bu bilgiler ışığında, keyifli bir yayın hayatı geçireceğimizi düşünüyor, aradıklarınızı Hatun Güncesi’nde bulabilmenizi diliyor ve yayın hayatına başladığımızı gururla bildiriyoruz!

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir