Kahvaltı Takımı Modelleri

Kahvaltı Takımı Modelleri

Kahvaltı Takımı Modelleri

Kahvaltı takımları, gerek dizilerin etkisi, gerekse ailecek yapılan keyifli kahvaltıların şık bir sofrada sunulması gerekliliği ile; gün geçtikçe daha fazla kişi tarafından talep ediliyor. Haliyle, üretici ve ithalatçı firmalar da kahvaltı takımı modelleri üzerine daha yoğun mesai harcıyor ve daha fazla çeşidi müşterilerinin beğenilerine sunuyorlar. Biz de Hatun Güncesi ekibi olarak, bu yazımızda sizler için en güzel kahvaltı takımı modellerini sınıflayarak bir araya getirdik. Ayrıca yazımızın devamında, Bone China, Fine Bone ve Sert Porselen Kahvaltı takımlarının özelliklerini ve ayrı ayrı modellerini bulabilirsiniz.

Bone China Kahvaltı Takımı Modelleri

Bone china kahvaltı takımları, sert porselene göre da dayanıklı ve daha ince bir yapıya sahip. Hem ince hem de dayanıklı olmasını sağlayan şeyse, içinde yer alan kemik tozu sağlıyor. Bone china kahvaltı takımı modelleri de bu nedenle çok tercih ediliyor. Özellikle Karaca, Hisar, Korkmaz, Bernardo ve Schafer gibi büyük markaların bone china kahvaltı takımı modelleri çok tercih ediliyor.

Karaca Bone China Kahvaltı Takımı Modelleri

Birbirinden şık kahvaltı takımlarını koleksiyonlarında bulunduran Karaca markası, özellikle sofra grubundaki nitelikli ürünleriyle dikkat çekiyor. Birbirinden şık Karaca kahvaltı takımlarını aşağıda görebilirsiniz, daha büyük hallerini görmek için yapmanız gereken tek şey görsellerin üzerine tıklamak.

Hisar Bone China Kahvaltı Takımı Modelleri

Hisar, özellikle çelik grubundaki iddialı yaklaşımı ve 100 yıllık garantisiyle kadınların gönlünü çalmaya devam ediyor. Kahvaltı takımlarında da iddialı tasarımlar ortaya koyan Hisar’ın birbirinden güzel modellerini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz.

Korkmaz Bone China Kahvaltı Takımı Modelleri

Elektrikli ev aletleri ve çelik gruplarındaki iddiasını kahvaltı takımlarında da sürdüren Korkmaz, her sezon yenilerini eklediği koleksiyonuyla; kadınların gözlerini kamaştırıyor. Birbirinden hoş Korkmaz kahvaltı takımlarının görsellerini hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Bernardo Bone China Kahvaltı Takımı Modelleri

Bernardo, son dönemlerin parlayan yıldızı olarak ortaya çıkmış durumda. Birçok ürünü kadınlar tarafından çok beğenilen Bernardo, aynı iddiasını kahvaltı takımlarında da ortaya koyuyor. Siz de Bernardo bone china kahvaltı takımlarını hemen inceleyebilirsiniz.

Schafer Bone China Kahvaltı Takımı Modelleri

Schafer tarafından üretilen yemek takımları ve kahvaltı takımları; kadınlar arasında çok konuşulan ve beğenilen modelleri içlerinde barındırıyor. Bone china kahvaltı takımlarında da Schafer adı bu nedenle biraz daha ön plana çıkıyor. Siz de Schafer Bone china kahvaltı takımlarını aşağıdaki görsellerden inceleyebilirsiniz.

Fine Bone Kahvaltı Takımı Modelleri

Fine bone kahvaltı takımları, bone china kahvaltı takımlarında olduğu gibi; yine içlerinde kemik tozu bulunduruyor. Ancak kemik tozuna ek olarak, mermer tozu olarak geçen ve porselene ekstra dayanıklılık sağlayan bir madde daha kullanılmaktadır. Böylece fine bone porselenler, bone china porselenlere ve sert porselenlere göre çok daha dayanıklı olmaktadır. Haliyle daha dayanıklı olan bu tarz porselenler, kahvaltı takımı modellerinde de çok sık tercih ediliyorlar. Yine yukarıda saydığımız büyük markaların fine bone kahvaltı takımı modellerini siz kıymetli okurlarımızla paylaşacağız.

Karaca Fine Bone Kahvaltı Takımı Modelleri

Karaca fine bone kahvaltı takımları, diğer kahvaltı takımlarından tasarım olarak daha farklı. Özellikle kare kahvaltı takımı modelleri; S kare, yuvarlak kare ve tam kare olarak çeşitlendirilmiş. Desen olarak da ilginç ve ilgi çekici desenlere sahip olan Karaca Fine Bone kahvaltı takımı modellerini aşağıdaki görsellerin üstlerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Hisar Fine Bone Kahvaltı Takımı Modelleri

Hisar Fine Bone kahvaltı takımları, estetik ve dayanıklı bir duruş sergiliyor. Özellikle Hisar’ın satış temsilcileri tarafından verilen bilgiye göre, içerisindeki mevcut kemik tozu ve mermer tozu oranı oldukça yüksek. Tasarım olarak da daha klasik bir çizgiye sahip olan Hisar; fine bone kahvaltı takımı modelleri ile gelenekçilerin ruhlarına dokunuyor desek yanlış olmaz. Hisar’ın fine bone kahvaltı takımlarını aşağıda yer alan görsellere tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Korkmaz Fine Bone Kahvaltı Takımı Modelleri

Korkmaz fine bone kahvaltı takımı modelleri, birçok kadın tarafından çokça tercih ediliyor. İnternetteki forumlarda ve bloglarda bu talebi görmek oldukça kolay. Korkmaz’ın çok tercih edilmesinin altında yatan iki sebep bulunuyor. Birincisi, ürünlerin televizyon reklamlarıyla destekleniyor oluşu. İkincisiyse, elbette kalitesi. Öte yandan Korkmaz’ın porselen ürünlerinde 5 yıl ücretli parça bulundurma garantisi olduğunu da vurgulamakta yarar var.

Bernardo Fine Bone Kahvaltı Takımı Modelleri

Bernardo, birçok alışveriş merkezinde yer alan bir marka olduğu için; kahvaltı takımı almak isteyenler tarafından muhakkak ziyaret ediliyor. Bernardo fine bone kahvaltı takımı modelleri de çok tercih edilen kahvaltı takımlarından. Zarif desenleri sayesinde de kadınların kahvaltı sofralarını süslemelerinde en önemli dekor aracı haline geliyorlar.

Schafer Fine Bone Kahvaltı Takımı Modelleri

Schafer fine bone kahvaltı takımı modelleri, son sezon indirimleriyle birlikte oldukça cazip hale gelmiş durumda. Sezon indirimi sayesinde hem rakiplerine fark atmak hem de müşterilerini memnun etmek isteyen Schafer, kahvaltı takımı modellerindeki desenlerle de göz dolduruyor. Schafer’ın fine bone kahvaltı takımlarını aşağıdaki görsellerin üstlerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Sert Porselen Kahvaltı Takımı Modelleri

Sert porselenler, içerisinde kemik tozu bulunduran porselen çeşitlerine göre daha az dayanıklı olsalar da; birçok kişi tarafından geleneksel olduğu için tercih edilmeye devam ediliyor. Öte yandan kemik tozu gibi fiyatı artıran ekstra bir işlem olmadığı için de, bütçeyi daha az zorlayan modeller bulmak kolaylaşıyor. Sert porselen kahvaltı takımı modelleri, yine aynı sınıflandırmayla sizlerin beğenilerine sunuluyor.

Karaca Sert Porselen Kahvaltı Takımları

Karaca’nın sert porselen kahvaltı takımları da diğer modellerinde olduğu gibi birbirinden şık tasarımları barındırıyor. Özellikle kemik tozu istemeyen kişiler tarafından tercih edilen sert porselen kahvaltı takımlarında zarif modelleri Karaca’nın koleksiyonlarında rahatlıkla bulabilirsiniz.

Hisar Sert Porselen Kahvaltı Takımları

Hisar tarafından üretilen sert porselen kahvaltı takımları da diğer markalarda olduğu gibi; oldukça göz doldurucu. Genellikle 6 kişilik olarak üretilen kahvaltı takımları, birbirinden estetik desenlerle bezeli. Siz de Hisar’dan kahvaltı takımı almak istiyorsanız, sert porselen kahvaltı takımı modellerini de göz önünde bulundurabilirsiniz.

Korkmaz Sert Porselen Kahvaltı Takımları

Korkmaz sert porselen kahvaltı takımları, özellikle kemik tozu içeren porselenleri beğenmeyen kadınlar tarafından sıkça tercih ediliyor. Kemik tozunun porselenin rengine kattığı sarımtrak duruş, bazı kadınlar tarafından beğenilmeyebiliyor. Eğer siz de kemik tozunu beğenmiyorsanız ya da kemik tozu bulunan kahvaltı takımlarını hassasiyetlerinizden dolayı satın almak istemiyorsanız; Korkmaz sert porselen kahvaltı takımlarını incelemenizde yarar var.

Bernardo Sert Porselen Kahvaltı Takımları

Bernardo tarafından üretilen ve kemik tozu içermeyen, hard porcelain olarak da bilinen kahvaltı takımları; birçok kadın tarafından sıkça tercih ediliyor. Siz de Bernardo sert porselen kahvaltı takımlarıyla, birbirinden dekoratif ve şık sofralara imza atabilirsiniz. Bernardo’nun sert porselen kahvaltı takımı modellerini aşağıdaki görsellere tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Schafer Sert Porselen Kahvaltı Takımları

Schafer tarafından üretilen ve dünyaca ünlü Alman porseleninden imal edilen kahvaltı takımları, birçok kahvaltı sofrasının vazgeçilmezi olmuş durumda. Schafer sert porselen kahvaltı takımları, hem Alman porseleni oluşundan dolayı hem de kemik tozu içermemesi nedeniyle; sıkça tercih ediliyor. Siz de Schafer kahvaltı takımlarını merak ediyorsanız, görselleri büyüterek modelleri inceleyebilirsiniz.

Kahvaltı Takımı Seçimi Nasıl Yapılır?

Peki siz hangi markadan nasıl tercih yapmalısınız? Bu noktada, kararınızı verirken; bütçe ve zevkler başta olmak üzere birçok unsura dikkat edebilirsiniz. İlgili markanın parça bulundurma garantisi var mı, varsa kaç yıl gibi detaylar muhakkak dikkat etmeniz gereken unsurlardan.

Öte yandan ücretsiz parça sağlama garantisi verdiğini iddia eden firmalar olduğu bilinen bir gerçek. Ancak böyle bir garantinin olamayacağı aşikar. Bu noktada seçeceğiniz kahvaltı takımı modelinde ve markasında etkili olması gereken unsurlardan biri de “Ücretsiz kırık parça değişim garantisi” olan markalardan uzak durmak olmalı. Çünkü bu tarz bir garanti veren satıcılar, genellikle birkaç ay sonra parça tedarik edemeyecek ve muhtemelen sizin de takımınız eksik parçayla yola devam edecek…

Son Sözler

Siz de keyifli pazar kahvaltıları için şık bir kahvaltı takımı satın alabilirsiniz. Sizlere tercihlerinizde kolaylık olması bakımından; yazımızda, sert porselen kahvaltı takımlarını, bone china kahvaltı takımı modellerini ve fine bone modelleri nitelikleriyle birlikte anlatmaya ve paylaşmaya çalıştık. Kahvaltı takımı modelleri ve özellikleriyle alakalı sormak istediğiniz her şey için soru cevap kısmımızı kullanabilir ya da yorum olarak Hatun Güncesi ekibiyle paylaşabilirsiniz. Beğendiğiniz kahvaltı takımı modellerini sosyal medya hesaplarınızda ve Hatun Güncesi okurlarıyla paylaşmayı unutmayın!

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir