Kiralık Aşk Dizisi Oyuncuları

Kiralık AşkSezon dizilerinin ekranlardan yavaş yavaş kalkmasıyla yaz sezonu dizileri ekranlarda yerini almış bulunuyor. 2015 yaz sezonu dizileri şimdiden izleyicileri ekran başına kitlemiş durumda. Bu dizilerden birisi tabi ki Star Tv ekranlarında reytingleri toplayan Kiralık Aşk dizisi. Kiralık Aşk dizisi oyuncuları da en az senaryosu kadar eğlenceli.

1 Kadın 1 Erkek dizisinin yapımcısı olan Müge Turalı’ nın yapımcılığını üstlendiği Kiralık Aşk dizisinde olaylar, kendi halinde bir garson kızın (Defne), başarılı bir ayakkabı tasarımcısı olan Ömer’i kendine aşık etmek zorunluluğuyla gelişmeye başlar. Defne’ ye yardımcı olan kişi ise Defne’nin gerçekte aşık olduğu ve şirketin ortağı olan Sinan’dır. Bu karmaşanın yarattığı komedi ise dizinin reyting rekorları kırmasına sebep oluyor. 

Meriç Acemi’nin yazdığı, Metin Balekoğlu’nun yönettiği Kiralık Aşk dizisini cuma akşamları Star Tv ekranlarında izleyebilirsiniz. Bu yazımızda Kiralık Aşk dizisi oyuncularını bulabilirsiniz.

Kiralık Aşk Dizisinin Oyuncuları

Barış Arduç Ömer karakteriyle karşımıza çıkıyor.

Barış Arduç, Ömer karakteriyle karşımıza çıkıyor.

 

BARIŞ ARDUÇ – ÖMER: Kiralık Aşk dizisi oyuncularından Barış Arduç 1987 Ankara doğumludur. Benim için Üzülme dizisindeki Ahmet karakteriyle ün kazanıp Racon Ailem dizisiyle başarılı bir performans sergileyen Barış Arduç, Kiralık Aşk dizisiyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

 

 

Elçin Sangu Defne rolüyle karşımıza çıkıyor.

Elçin Sangu, Defne rolünde ve başrol olarak izleyicilerin karşısına çıkıyor.

 

ELÇİN SANGU – DEFNE: 1988 İstanbul doğumlu güzel oyuncu doğal kızıl saçlarıyla ekranların yeni yüzü olmaya aday. Mersin Üniversitesi opera bölümünden mezun olan Sangu, Sevdam Alabora dizisinde Kadir Doğulu ile başrol oynamıştır.

 

Salih Bademci Sinan rolüyle karşımıza çıkıyor.

Salih Bademci, Sinan rolüyle izleyicilerin karşısına çıkıyor.

SALİH BADEMCİ- SİNAN: 1984 İzmir doğumlu olan Bademci, Kanal D ‘nin sevilen dizisi Ulan İstanbul dizisinde başarılı bir polis olan Ceyhun Komiser karakterinin canlandırmıştır. Kiralık aşk dizisinde Sinan karakterini oynayan Salih Bademci, yine Kanal D nin sevilen dizisi Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde hukuk fakültesi öğrencisini canlandırmıştır.

 

Sinem Öztürk Yasemin karakteriyle çıkıyor.

Sinem Öztürk, Yasemin karakteriyle Kiralık Aşk dizisinde kendine yer buluyor.

SİNEM ÖZTÜRK- YASEMİN: 1985 İstanbul doğumlu güzel oyuncu ilk olarak ATV de yayınlanan duvar dizisiyle ekranlarda gözükmüş olsa da asıl Arka Sıradakiler dizisindeki Gamze rolüyle ün kazanmıştır. Huzur Sokağı, Hayat Yolunda gibi dizilerle rol alan Öztürk, Kiralık Aşk dizisinde  Ömer’e aşık olan hırslı bir karakteri canlandırmaktadır.

 

 

 

Bu isimlerin yanı sıra dizide usta isimler de göze çarpıyor. Ayberk Atilla (Ömer’in ustası), Levent Ülgen (Ömer’in amcası), Nergis Kumbasar (Ömer’in yengesi), Hikmet Körmükçü (Defne’nin anneannesi) rollerinde karşımıza çıkmaktadır.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir