Kısa Saç Modelleri

Kısa Saç ModelleriBiz kadınlar canımız sıkkın olduğunda ilk olarak saçımızı değiştiririz. Rengi, şekli, boyu ne olursa olsun bir değişiklik yaratma fikri iyi hissettirir. Yaz aylarının sıcaklığı ve uzun saçı zor bakımı ile saçlarımızı kısacık kestirmek işten bile değil. Saçınızı kestirmeye karar vermeden önce bu yazın en popüler modellerinden olan kısa saç modelleri ni inceleyerek size yakışan bir model beğenebilirsiniz.

1. Bob Kesim Saç Modelleri

Son yılların en çok tercih edilen modellerinden olan bob saç kesimi değişiklik isteyen kadınlar için istedikleri etkiyi yaratacak nitelikte. İster düz ister dalgalı saçlara sahip olun, her saç tipinde kendini gösterecek bir model. Önü uzun arkası kısa olan bob saç kesimiyle istediğiniz modern görüntü ve rahatlığı yakalayabilirsiniz.

2. Lob Saç Modelleri

Kısa saç kategorisine fazla girmese de saçınızın boyuna göre ayarlayabilirsiniz. 2016 saç trendleri içinde olan lob saç kesimleri her ne kadar geçen sene ortaya çıksa da bu sene asıl popülaritesini yakaladı. Bob kesimin daha uzunu olarak tanımlayabileceğimiz lob kesim saçlarla saçlarınızın çok daha modern görünmesini sağlayabilirsiniz.

3. Küt Saçlar

Kısa saç modelleri arasında yerini her zaman koruyan küt modeller, bu yaz da oldukça sık rastlanılan modellerden. Küt kesim saç modeliyle hem stil sahibi ve şık görünürken bir yandan da oldukça rahat kullanımıyla sizi cezbedebilir. Özellikle düz saçlara sahipseniz küt saç kesimini rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

4. Pixie Saç Modeli

Pek çok ünlünün tercih ettiği pixie saç modeli denemesi biraz cesaret isteyen modellerden. Özellikle 60’lı yılların popüler saç modellerinden olan pixie saçlar bu sene tekrar sahnelerde. Bu saç kesimiyle rahatlıkla kendine güvenen ve stil sahibi bir görünüme kavuşabilirsiniz. Kullanımı oldukça rahat olan bu modeli denemek için, bu yaz, güzel bir fırsat olabilir.

5. Asker Traşı

Kısa saç modelleri içerisinde en çok cesaret isteyen kesimi asker traşı. Sizi oldukça farklı gösterecek olan bu model yüzünüzün tüm hatlarını ortaya çıkarıyor. Kış ayları için pek kullanışlı olmasa da sıcak yaz günlerinin kurtarıcı modellerinden olacağa benziyor. Yüz hatlarınıza güveniyorsanız bu saç kesimine bir şans verin deriz.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir