Korkmaz Elektrikli Cezve Modelleri

Korkmaz Elektrikli Cezve Modelleri

Korkmaz Elektrikli Cezve Modelleri

Korkmaz Elektrikli Cezve Modelleri

40 yıldan fazladır mutfak gereçleri ve aksesuarları üreten Korkmaz, elektrikli küçük ev aletleri konusunda da oldukça iddialı. Korkmaz, birçok mutfak dekorasyonuna uyum sağlayabilecek renklerde ürettikleri küçük elektrikli mutfak eşyalarıyla kadınların kalbini kazanıyor. Bu ürünlerden bir tanesi de elektrikli cezveler. Birbirinden şık Korkmaz elektrikli cezve modelleri bu yazımızda Hatun Güncesi‘nin siz değerli okurlarıyla buluşacak. Yazımızın içerisinde bulunan Korkmaz elektrikli cezve modellerine ait görselleri daha büyük halde görmek ve incelemek için sadece üstlerine tıklamanız yeterli.

Hemen sözü uzatmadan Korkmaz elektrikli cezve modellerinin görsellerini sizlerle paylaşalım:

Görsellerden de görebileceğiniz üzere, Korkmaz elektrikli cezve modelleri içerisinde temelde 3 farklı model bulunuyor. Bu modellerin isimleriyse şu şekilde; smart elektrikli cezveler, tekkahve elektrikli cezveler ve kafein elektrikli cezveler.

Korkmaz Smart Elektrikli Cezve Modelleri

Korkmaz Smart Kırmızı Elektrikli Cezve Modeli

Korkmaz Smart Kırmızı Elektrikli Cezve Modeli

Korkmaz’ın en çok tercih edilen cezvelerinden bir tanesi olan Smart modelleri, gerçekten de çok şıklar. Bildiğimiz ve alışkın olduğumuz cezve tasarımında olan Korkmaz smart elektrikli cezve modelleri, farklı renk seçenekleriyle geliyor.

Mavi, kırmızı, sarı, pembe, inox ve bej renk seçenekleri bulunan Korkmaz Smart elektrikli cezveler; renk seçenekleri sayesinde birçok mutfak tasarımıyla rahatlıkla uyum sağlayabilecek durumda.

Korkmaz Tekkahve Elektrikli Cezve Modelleri

Korkmaz Tekkahve Mavi Elektrikli Cezve Modeli

Korkmaz Tekkahve Mavi Elektrikli Cezve Modeli

Yine çok tercih edilen bir başka model olan tekkahve elektrikli cezve modelleri de renk seçenekleriyle birlikte geliyor. Birbirinden güzel renkleriyle Korkmaz tekkahve elektrikli cezve modelleri, sizin mutfağınıza şıklık, kahvelerinize lezzet katabilir. 🙂

Yine beş farklı renk seçeneğiyle gelen Tekkahve elektrikli cezveler, şu renk seçeneklerine sahip: Sarı,kırmızı,mavi,yeşil ve inox. Tekkahve elektrikli cezve modellerinin smart cezve modellerine göre iki de avantajı var. Birincisi, smart elektrikli cezvelerde fincan ayarı yapılamazken tekkahve modellerinde fincan ayarı yapılabiliyor. Yani iki fincanlık malzeme koyduysanız, ona göre seçim yapabiliyorsunuz. Öte yandan tekkahve elektrikli cezve modellerinde, taşma sensörü de bulunuyor. Tekkahve kahve makinasını çalıştırdınız ve kitaba daldınız… “Eyvah! Kahve taştı!” cümlesinin ağzınızdan dökülmeyeceğine emin olabilirsiniz.

Son olarak, Korkmaz elektrikli cezve modelleri arasında bir de Kafein isimli elektrikli cezve modeli bulunuyor. Yukarıda görselini de paylaştığımız bu model, sadece tek renk seçeneğiyle geliyor. İnox renge sahip olan Korkmaz Kafein kahve makinası, diğer modellerden farklı bir tasarıma sahip olmakla beraber; kendisini ön plana çıkaran bir yönü bulunmuyor.

Eğer siz de Korkmaz elektrikli cezve satın almayı düşünüyorsanız, tüm modellerin özelliklerini, fiyatlarını ve kendi kullanım alışkanlıklarınızı gözden geçirerek bir karar vermelisiniz. Böylece 14-15 farklı elektrikli cezve modeli içerisinden bütçenize ve mutfağınıza en uygun elektrikli cezveyi satın alabilirsiniz. 🙂

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir