Kot Ceket Kombinleri

Kot Ceket KombinleriModası geçmeyen parçalardan biri olan kot ceketler ilk bahar ve sonbaharın vazgeçilmezleri haline geldi bile. Kışlıkların kalın yazlıkların ince geldiği geçiş mevsimlerinde şıklığınızdan vazgeçmek istemiyorsanız kot ceketler sizin için tam bir kurtarıcı olacaktır. Bugünkü yazımızda bulunan kot ceket kombinleri ile kendi stilinize uygun kombini rahatlıkla uygulayabilir, aynı zamanda modadan da geri kalmayarak şıklığınızı koruyabilirsiniz.

Kot ceketlerle pek çok tarza uygun kombinler yapabilirsiniz. Bu da aslında şık, sade, zarif, bohem hangi tarza sahip olursanız olun dolabınızda bir kot ceket olması anlamına gelmektedir.

Kot Pantolonlar

Kot ceketler tüm kot pantolonlarla yakışsa da özellikle skinny jean denen dar paça pantolonlarla en güzel kombini oluşturuyor diyebiliriz.

Skinny jeanler ve beyaz gömlek/ tişört/ bluz kombinleri sizi sade bir şıklığa kavuşturacaktır. Seçeceğiniz çanta, ayakkabı ve aksesuarlarla birlikte kombininizi çeşitlendirmeniz oldukça kolay.

Deri Parçalar

Kot pantolonlarla olduğu kadar deri parçalarla da kombinlenen kot ceketler siz farklı bir hava katacaktır. Deri pantolon ya da etek giymeyi seviyorsanız kot ceket kombinleri ile şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Deri mini etekler ve deri kalem eteklerle farklı tarzlarda kombinler yapabilirsiniz. Günlük ve ofis kıyafetlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Elbiseler

Kot ceketler kısa elbiselerle çok yakıştırılsa da her türlü elbise ile kombin yapabilirsiniz. Yazın en çok tercih edilen kıyafetleri arasında olan elbiseler ve kot ceketlerle hem pratik hem de kullanışlı kombinler yapabilirsiniz.

Etekler, Tulumlar ve Şortlar

Bir kaç sezondur bahar ve yaz aylarının en çok tercih edilen giysisi maksi etekler bu sezonda da vitrinlerde olacak. Maksi eteklerin en yakıştığı kombinlerden biri kot ceket kombinleri dir. Rahat ve salaş bir tarzınız varsa bu sezonda muhakkak bir kot ceket ve maksi etek edinmenizi tavsiye ederiz.

Aynı şekilde rahatlık denilince akla gelen diğer kıyafet şortlardır. Kot şortlar ya da desenli şortları kombinlemek için kot ceketleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tulum giymeyi seviyorsanız kullanabileceğiniz parçalardan biri kot ceketlerdir. Şık ve zarif bir tarzınız varsa kot ceket ve tulum kombinine bir şans verin. Sonuçtan memnun kalacaksınız.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir