Miha Bodytec ile Zayıflama

Hepimiz hayatımızın bir döneminde kilo problemiyle karşılaşmışızdır. Özellikle mutfağımızın çok lezzetli olması ve kilo aldırmaya müsait olması ve bunun yanı sıra hareketsiz yaşam tarzımızla birlikte hızlı bir şekilde kilo almak işten bile değil. Bunların yanında yanlış zayıflama ürünlerin kullanımı, sıklıkla girilen şok diyetler, hazır gıda tüketiminin artması da kiloyu beraberinde getiren etkenlerdendir. Aldığımız kilolar sadece görüntü olarak bizi rahatsız etmekle kalmaz aynı zamanda sağlığımıza da ciddi ölçüde zararlar verir. Kilo aldıkça hareket etmek zorlaşır ve bu da daha çok kilo almanıza neden olan bir kısır döngüye sokar sizi. Bugünkü yazımızda kilo verme yöntemlerinden biri olan miha bodytec teknolojisinden söz edeceğiz. Bu yazımızda miha bodytec nedir, miha bodytec ile zayıflama, miha bodytec anteramanı ile zayıflama, miha bodytec ile nasıl zayıflanır,  kısacası miha bodytec hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Zayıflamak için bilinen en geçerli yol tabi ki dengeli ve sağlıklı bir beslenme şeklidir. Vücut ihtiyaçlarınızı göze alarak hazırlanan bir diyetle güvenilir bir şekilde kilo verebilirsiniz. Bunun yanında diyetle birlikte devam edeceğiniz bir spor programı da hem zayıflama sürecini hızlandıracak hem de zayıflama süresinde meydana gelebilecek sarkma gibi deformasyonları önleyerek vücudunuzun şekle girmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda sporla birlikte güçleneceğiniz için daha rahat hareket eder hale gelip, daha az üşeneceksiniz. Tabi ki bu da kilo vermenize yarayan bir döngü olacaktır.

Her şey güzel fakat benim saatlerce spora ayıracak vaktim yok diyenlerdenseniz, salonlara yıllık üyelik yaptırıp bir kaç defadan fazla gitmediyseniz bugün anlatacağımız miha bodytec sistemi sizi düşünerek tasarlanmış diyebiliriz. Miha bodytec antremanı ile, günlük hayatınızdan ve iş hayatınızdan çalmadan haftada 2 kez sadece 25 dakika ayırarak güzel bir şekilde kilo vererek şekillenmek mümkün.

Miha Bodytec Antremanı ile Zayıflama

Kas güçsüzlüğüne bağlı olarak ortaya çıkan bel ve sırt ağrılarını gidermek hem de yağ yakarak kilo vermek için kullanılan en etkili yöntemlerden biri miha bodytec antremanıdır. Alman EMS teknolojisi ile geliştirilen bu sistem, uzman eğitmenler eşliğinde kişinin ihtiyacına göre haftada 1 ya da 2 kez 25 dakika olarak uygulanmaktadır. Çalışmalar kişiye özel ve birebir yapılmaktadır.

Miha bodytec ile zayıflama programında temel sistem, tüm ana kas gruplarının aynı anda çalıştırılmasıdır. Bu sayede normal bir salonda yapacağınız 5 6 saatlik spordan alacağınız verimden daha fazlasını almanız amaçlanır. Miha bodytec ile sadece ana kas grupları değil, erişilmesi zor olan kas grupları bile herhangi bir ağırlık kullanmadan ve eklemlere ekstra yük bindirmeden çalıştırmanıza imkan sağlamaktadır. Bu sayede mevcut kas kütleniz artacağı için, gün içerisinde yakacağınız yağ miktarı artacak bu sayede rahat bir şekilde zayıflayabileceksiniz.

Miha Bodytec Antremanı Nasıl Uygulanır?

Miha Bodytec ile Zayıflama Antremanı

Miha Bodytec ile Zayıflama Antremanı

Miha bodytec antremanı öncesinde ilk olarak özel olarak bu spor için tasarlanmış kıyafetler giyiyorsunuz. Daha sonra bu giysi ıslatılarak akım geçirir hale gelmesi sağlanıyor. Giydiğiniz kıyafetin üzerine akımın verileceği kablolar bağlanıyor. Daha sonra bu kablolar makineye bağlanarak 10 dakikalık ilk antreman başlamış oluyor. Basit hareketlerin yapıldığı ağırlık antremanı etkisine sahip olan ilk antremanda yorgunluk olmasa bile verilen akımın etkisiyle tüm kas gruplarının çalışması sağlanıyor. İkinci 10 dakikalık kısım kardiyo hareketlerini içeriyor. En sonda ise esneme amaçlı 5 dakikalık hareketsiz yatılan bir bölüm var. Miha bodytec antremanı bu kadar. Vücut ihtiyacınıza göre haftada 1 ya da 2 seans  yapabiliyorsunuz.

Miha bodytec ile zayıflama seanslarında, deneme seanslarında azar azar verilen akımlar, ilerleyen seanslarda artırılıyor. Bu sayede vücudunuza ekstra yük bindirmeden, ekstra çaba harcamadan vücudunuzu şekle sokmayı amaçlıyor. Daha önce bahsettiğimiz gibi sadece kilo vermek için değil, kronik bel, sırt ve kas ağrılarından muzdarip olanlar için de oldukça etkili bir yöntem.

Kilo vermek için her şeyi deneyip sonuç alamadıysanız miha bodytec ile zayıflamayı deneyebilirsiniz. Bu sayede hastalıklardan korunarak ömür boyu dinç bir vücuda kavuşabilirsiniz.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

  1. Semra Portakal dedi ki:

    Ben inanmıyorum böyle abidik gubidik şeylere. Bunlar daha çok para kazanabilmek için uydurulmuş şeyler gibi geliyor bana. Miha bodytec, ismi bile bir acayip.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir