Nefertiti Lift Uygulaması

Nefertiti Lift UygulamasıYaş almanın etkisiyle vücut kendini salmaya başlar. Spor, iyi bir bakım ve sağlıklı beslenmeyle bu süreç bir süre geciktirilebilir. Bunun dışında bu etkileri geciktirmek veya yok etmek için etkili bir diğer yöntem ise estetik operasyonlardır. Vücuttaki pek çok bölge gibi boynun üst kısmı ile birleşme yeri yaşlanmayla birlikte sarkar ve çene konturu bozulur. Nefertiti lift uygulaması özellikle boyun bölgesinde etkili olan bir estetik operasyondur.

Boyun derisinin altında bulunan platisma kası, yaşlanmanın etkisiyle bant gibi aşağı doğru sarkar. Platisma kasının kasılması ve derinin zamanla gevşemesiyle birlikte çene konturu bozulur. Bu da yaşlanmayla birlikte vücutta en sık görülen deformasyonlardan biridir.

Nefertiti Lift uygulaması ismini, güzelliğiyle dillere destan olan eski Mısır kraliçesi Nefertiti’ nin betimlemelerinde görülen gergin bir boyun ve çene konturunun güzelliğinden almaktadır. Nefertiti lift operasyonu ile birlikte boyunda ortaya çıkan sarkmaların giderilmesi, kırışıklıkların yok edilmesi ve çene konturunun belirginleştirilmesi amaçlanır. Böylece gençlik ve güzelliğin korunması amacı büyük ölçüde sağlanmış olur.

Nefertiti Lift Uygulaması Nasıl Yapılır?

Tarihin en güzel kadını olarak bilinen Mısır Kraliçesi Nefertiti, güzelleşmek isteyen pek çok kadın için ilham kaynağı oldu. Bir kaç sene önce başlayan Nefertiti akımı, var olan doğal güzelliği korumak aynı zamanda ideal güzelliğe kavuşmak için tercih ediliyor.

Boyunda meydana gelen deformasyonun cerrahi müdahalelere gerek kalmadan, çene kenarındaki bir kaç noktaya botoks enjektesiyle tüm boyun ve çene konturu belirginleştirilebilir. Bu botoks işlemiyle platisma kası gevşetilerek boyun daha belirgin hale geitirlebilir. Bu işlem Nefertiti lift uygulaması olarak adlandırılır.

Nefertiti lift tekniğiyle 4 6 aylık bir süre zarfında istenilen boyunda istenilen gerginliğe sahip olunabilir. Bu sürenin sonunda işlem tekrarlanarak sahip olduğunuz görüntüyü kalıcı hale getirebilirsiniz.

Nefertiti lift işlemi, cerrahi müdahale istemeyen ve 5 -10 dakikada uygulanabilen, ağrı sızı çekmek istemeyen kişiler için ideal bir boyun germe yöntemidir.

Nefertiti lift operasyonu yaptırmak istiyorsanız, doktorunuzu çok iyi seçmelisiniz. Çünkü bu teknik çok iyi bir anatomi bilgisi gerektirmektedir. Aksi durumlarda istenmeyen sonuçlar alabilirsiniz. Nefertiti lift fiyatları, doktora ve yaşadığınız şehre göre değişebileceği için güvendiğiniz bir doktordan bilgi edinebilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir