Plaj Elbisesi Modelleri

Sıcaklardan bunalıp kendimizi denizin kollarına attığımız günlerdeyiz. Deniz veya havuzda serinlediğimiz bu günlerde akla gelen ilk şeylerden biri bikini, mayo modası olsa da özellikle son yıllarda plaj elbiseleri oldukça popüler olmuş durumda. Sahil modasını yakından takip ediyorsanız giymek istediğiniz elbise modelini seçmeden önce yazımıza bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Bu yazımızda plaj elbisesi modelleri ni sizin için derledik. Alışverişe çıkmadan önce yazımızı okuyarak beğendiğiniz ve moda olan elbiseleri seçebilirsiniz.

Plaj elbisesi deyince akla gelen ilk şeylerden biri rahatlıktır. Bikini ya da mayonuzun üzerine giyerek rahatlıkla salınabileceğiniz elbiseler sizin kurtarıcınız olacaktır. Son moda elbiselerde rahatlıktan daha fazlasını görmekteyiz. 2017 plaj elbiseleri ile rahatlığın yanı sıra şıklığınızla da göz doldurabilirsiniz.

Sezonun gözde mayokini modellerini incelemek için 2017 mayokini modelleri yazımızı okuyabilirsiniz.  Mayokini içerisinde kendimi rahat hissedemiyorum derseniz  2017 bikini modelleri sizin için kurtarıcı olacaktır.

Beyaz Plaj Elbiseleri

Sahiller ne kadar canlı olsa da beyaz rengin plaj giyiminde her zaman ayrı bir yeri vardır. Bu nedenle plaj elbisesi de renk olarak beyazı seçerseniz zamansız bir parça yakalamış olursunuz.  Farklı desenler ve farklı etek boyu uzunluklarıyla tarzınızı istediğiniz gibi yansıtabilirsiniz. Kıyafette romantik parçalar kullanmayı seviyorsanız elbisenizde dantel detaylar tercih edebilirsiniz.

Uzun Plaj Elbisesi Modelleri

Plajda salınarak yürümek istiyorsanız, rahatlık sizin için ön plandaysa uzun plaj elbiseleri sizin için uygun tercih olacaktır. İstediğiniz renk ve desende bulabileceğiniz uzun plaj elbiseleriyle rahat ettiğiniz kadar da şık hissedebilirsiniz.

Kısa Plaj Elbiseleri

Bu sezon uzun elbiseler olduğu kadar kısa plaj elbisesi modelleri de oldukça popüler. Tatilde rahatlığa önem verdiğiniz kadar şıklığınıza da önem veriyorsanız kısa modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle düzgün bir fiziğe sahipseniz sahilde, plajda tüm gözleri üzerinize toplayabilirsiniz.

2017 plaj elbisesi modelleri ne göz atarak bu yaz hem rahatlığı hem şıklığı bir arada yaşayabilirsiniz. Herkese şimdiden iyi tatiller dileriz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir