Saray Halı Modelleri

Saray Halı ModelleriHalılar ev dekorasyonunun vazgeçilmez ögelerinden biri. Özellikle yeni evlenecek olan çiftler için de çeyiz aşamasında aranılan eşyalar arasında.  Pek çok renk, desen ve  model halı çeşitleriyle eşyalarınızla uyumlu bir halı seçebilir, böylece evinizde mükemmel bir görüntü oluşturabilirsiniz. Sektörün öncü markalarından olan Saray Halı renk seçeneği ve kalitesiyle 2016 yılında da ilk tercihiniz olacağa benziyor. Bugünkü yazımızda 2016 Saray Halı modelleri ni tanıtacağız. Halı alışverişine çıkmadan önce modellere bakarak kararınızı verebilirsiniz.

Saray Halı’nın 2016 için çıkardığı farklı kategorilerdeki saray halı modelleri ni aşağıda bulabilirsiniz. Alacağınız halıyı seçtikten sonra görevlinin size tavsiye edeceği kulanım tavsiyelerine uyarak uzun yıllar boyunca rahatlıkla halınızı kullanabilirsiniz.

Saray New Irmak  Halı Modelleri

Modern tarzda desenlerin olduğu bu grupta sade modeller olduğu kadar daha soyut desenler de bulunuyor. Zevkinize ve evinize göre seçerek modern bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Saray New Irmak Duvardan Duvara

Duvardan duvara halı modelleriyle 100*500 m2 ye kadar halılar bulabilirsiniz. Bu model gruplarında da çiçekli halılar olduğu kadar geometrik desenler de göze çarpıyor.

Saray Saltanat Halı Modelleri

Bu kategoride adından da anlaşılacağı üzere daha yoğun desenli halılar mevcut. Fakat yoğun desenler gözünüzü korkutmasın, Saltanat Saray Halı Modelleri size hitap edecek oldukça güzel seçenekler mevcut. Bunun yanı sıra daha sade modeller de mevcut.

Saray Ahenk ve Asil Halı Modelleri

Bu kategorilerde pudra, krem, pembe gibi daha yumuşak renklerden oluşan halı modelleri bulabilirsiniz. Genelde salon ya da oturma odalarında tercih edebileceğiniz renk seçenekleriyle 2016 yılında da Saray Halı ile evlerinizde şıklığı yakalayabilirsiniz.

Saray İmge Halı Modelleri

Sade halı modellerinden hoşlanıyorsanız bu gruptaki halılardan en az birini beğeneceksiniz. Açık renk olmaları sebebiyle evinizle ve eşyalarınızla uyumu yakalamanız oldukça kolay.

Saray New Kids Halı Modelleri

Saray Halı’nın çocuk odaları için tasarlamış olduğu ürünler bu kategori altında toplanmış. 2016 sezonu New Kids Halı modelleri içerisinde deniz temalarını görebilirsiniz.

Saray Uşak Halı Modelleri

Son zamanlarda çıkan halı modelleri fazla soft renklerden oluşuyor ve bu tarz halıları sevmiyorsanız Saray Uşak Halı modellerine bakabilirsiniz. Canlı renkler ve desenlerin olduğu bu kategoride zevkinize hitap eden bir halı bulamamanız imkansıza yakın.

Saray Vintage Halı Modelleri

Bildiğiniz gibi son dönemlerde ister kıyafetlerde olsun ister yaşam alanlarında olsun vintage parçalar göze çarpıyor. Siz de evinizde böyle bir tarza sahipseniz ya da böyle bir tarz belirlemek istiyorsanız 2016 Saray Halı modelleri içerisinde bulunan vintage halı seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir