Sevgililer Günü için Farklı Hediye Önerileri

Sevglililer Günü için Farklı Hediye ÖnerileriSevgililer günü yaklaşırken, binlerce çift; oturmuş kara kara sevgilisine ne hediye alabileceğini düşünüyor. Eğer bu yazımız sizin de ilginizi çektiyse; muhtemelen siz de o çiftlerin içindesiniz. 🙂 O zaman sizi bu dertten kurtaracak, sevgililer günü için farklı hediye önerilerimizi okumanızda yarar var. Birbirinden güzel ve birbirinden özel hediye fikirlerini paylaşmadan hemen önce; hediyenin neden farklı olması gerektiğine değineceğiz…

Sevgililer Günü Hediyesi Neden Farklı Olmalı?

Çünkü;

  1. Hediyenin farklı olması, klişeden uzaklaştırır.
  2. Kişiye özel olarak hazırlanan hediyeler, çok daha özeldir.
  3. Daha uzun süre saklanılır ve daha uzun süre keyifle kullanılır.
  4. Farklı hediyeler, duygusallığı ve romantizmi artırır.

Bu yüzden birçok çift, sevgilisine sıradan bir hediye almak yerine; onun için özel olabilecek türde bir hediye almaya ya da yapmaya çalışmaktadır. Eğer siz de sevgiliniz için özel ve farklı bir sevgililer günü hediyesi organize etmeye çalışıyorsanız; emin olun doğru yoldasınız.

Şimdi gelelim, sevgililer günü için farklı hediye önerilerine…

Erkeklere Alınabilecek Farklı Sevgililer Günü Hediyeleri

1- Kemer, Cüzdan ve Gömlek Seti

Erkekler İçin Sevgililer Günü Hediye Önerisi - Gömlek Kemer ve Cüzdan Seti

Eğer sevgiliniz klasik giyinmekten mutlu olan biriyse, bu tarz bir hediye gerçekten onu çok mutlu edecektir. Öte yandan, erkeklerin hediyelere genel olarak “Olmasa da olur.” bakışları bir sır değil. O yüzden kompleks bir hediye arayışında değilseniz; sevgililer günü için farklı bir hediye olabilir. Ayrıca, eğer sevgiliniz klasik giyim tarzına sahip değilse; “Giyim tarzını artık değiştirmelisin.” alt metnine sahip olacağı için; hoş bir seçim olabilir.

2-Yapboz Tasarımlı Çift Tişörtü

Sevgililer Günü Farklı Hediyeler - Yapboz Tasarımlı Çift TişörtüYapboz tasarımlı çift tişörtü sevgililer günü için farklı hediye önerilerinden biri. Bu hediyeyi erkekler için yazmış olsak da aslında iki tarafında kullanabileceği hediye fikirlerinden. Sevgilinizle uyumunuzu gösteren en güzel hediyelerden biri. Bu tişört sayesinde bir nevi aşkınızı herkese ilan etmiş olacaksınız ve bu sahiplenilme erkek arkadaşınızın oldukça hoşuna gidecektir.

3-Aşkbiyotik İlaç Kutusu

Sevgililer Günü Farklı Hediye Fikirleri - Aşkbiyotik İlaç Kutusu

Aşkbiyotik kalbinize ve sevdiğiniz kişiye ilaç gibi gelen bir sevgililer günü hediyesi. Sevgilinize söylemek istediğiniz şeyleri, bilmesini istediğiniz şeyleri ve hali hazırda bildiği şeyleri hatırlatmak için hem güzel hem de etkileyici bir hediye. Sevdiğiniz kişinin heyecanla bütün aşkbiyotikleri okuması ve mutlulukla size sarılması, düşünmesi bile çok keyif verici.

Kadınlara Alınabilecek Farklı Sevgililer Günü Hediyeleri

1-Taşlı Kalp Tasarımlı USB Bellek

Kadınlar İçin Sevgililer Günü Hediyesi - Taşlı Kalp Tasarımlı USB Bellek

Kız arkadaşınıza hediye edebileceğiniz güzel bir sevgililer günü hediyesi. Kalp şeklinde taşlı bir kolye gibi görünmesine rağmen aslında bir USB bellek. Hem sürekli taşıyabileceği bir hediye olacak hem de USB belleğe ihtiyaç duyduğu her an yanında bulundurabilecek. USB belleğe de beraber olduğunuz fotoğraflarınızdan, videolarınızdan eklerseniz çok anlamlı, çok şık bir hediye olacaktır.

2-Google Görseller Dünyanın En Güzel Kızı Kupası

Farklı Hediye Önerileri - Google Görseller Dünyanın En Güzel Kızı Kupası

Sevgililer günü için farklı hediye önerilerinden bir diğeri Google görseller Dünyanın en güzel kızı kupasıdır. Kız arkadaşınıza vereceğiniz böyle bir hediye hem romantik hem de oldukça etkileyici olacaktır. Böyle bir hediye hem aşkınızı canlandıracak hem de onu ne kadar sevdiğinizi ve beğendiğinizi sürekli hatırlatacaktır.

3-Yeşilçam Yastığı

Kişiye Özel Sevgililer Günü Hediye Önerisi - Yeşilçam Yastığı

İşte kız arkadaşınıza verebileceğiniz çok şık ve anlamlı bir hediye daha. Kız arkadaşınız Yeşilçam filmlerini seviyorsa bu hediyeye bayılacak. Üzerinde fotoğraflarınızın bulunduğu Yeşilçam yastığını hediye ederek her an yanında olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Yastığı hediye etmeden önce parfümünüzden bir iki kez sıkmanız da hediyenizin etkisini artıracak, sevgiliniz sizin kokunuzla uyuyacak ya da sarıldığında çok mutlu olacaktır.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir