Uygun Fiyatlı Maskaralar

Uygun Fiyatlı MaskaralarMakyajı tamamlayan unsurlardan biri göz makyajıdır. Göz makyajının da vazgeçilmezi maskaralardır. İyi seçilmiş bir maskara takma kirpik etkisi yaratarak dikkatleri gözlerinize çekmenizi sağlayacaktır. Makyajda son yıllarda high end ürünler kadar drugstore ürünler de başarılı ürünleriyle dikkat çekmektedir. Bugünkü yazımızda uygun fiyatlı maskaraları anlatacağız. Göz yapınıza veya kirpiğinize uygun maskara bulamadıysanız, yeni şeyler denemek istiyorsanız ya da maskaraya çok bütçe ayırmak istemiyorsanız bu maskaraları deneyebilirsiniz. Drugstore ürünleri özellikle sevgililer günü indirimi sayesinde çok uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

1- Golden Rose Catwalk Maskara

Uygun Fiyatlı Maskaralar- Golden Rose Catwalk Maskara

Uygun Fiyatlı Maskaralar- Golden Rose Catwalk Maskara

 

Plastik bir fırçaya sahip olan maskara boğumlu bir şekle sahip. Hacim veren bir maskara arıyorsanız bu maskarayı rahatlıkla deneyebilirsiniz. Daha çok günlük olarak tercih edebilecğeiniz bir maskara olan Catwalk un ağız kısmı dar olduğu için 2 kat uygulamada daha güzel sonuçlar veriyor. Topaklanma yapmayan yapısıyla 3 4 kat kullanarak özel günler ya da gece makyajı için de kullanabilirsiniz. Özellikle indirim zamanlarında 10 TL’nin altına düşen fiyatıyla denemeye değer bir maskara.

 

2- Golden Rose City Style Maskara

Golden Rose City Style Maskara

Golden Rose City Style Maskara

 

Catwalk maskarayla aynı seriden olan City Style maskara da günlük kullanım için oldukça etkili bir maskara. Bir tarafı uzun, bir tarafı kısa uzunlukta fırçasıyla birden fazla maskara etkisi sağlıyor. Golden Rose City Style maskara kirpikleri tek tek ayırıyor, uzatıp hacim veriyor. Kısa tarafı ile yoğun maskara uygulaması sağlarken uzun tarafı sayesinde kirpiklerinizi tarayarak ayırıyor. İndirim zamanında 10 TL’nin altındki fiyatlarıyla uygun fiyatlı maskaralara güzel bir örnek.

 

3- Essence I Love Extreme Crazy Volume Maskara

Essence I Love Crazy Extreme Maskara

Essence I Love Crazy Extreme Maskara

 

I love extreme crazy volume, pembe renkli sevimli kutusuyla olduğu kadar uygun fiyatı ve ürün performansıyla da gönüllere taht kuran bir maskara. Uzun kirpikler ve yoğun görünüm vaadini yerine getirirken yoğun siyahlığıyla da dikkatleri gözlerinize çekiyor. Fırçasının büyük olması sebebiyle fazla ürün gelmesi maskaranın eksi yönlerinden ama dikkatli bir kullanımla istediğiniz kirpiklere ulaşabilirsiniz. İndirimsiz olarak 10.25 TL’ye bulabilirsiniz.

4- Maybelline Rocket Volume Express Maskara

Maybelline Rocket Volume Express Maskara

Maybelline Rocket Volume Express Maskara

 

Maybelline başarılı maskaraları ve uygun fiyatıyla oldukça rağbet gören bir marka. Çıkardığı ürünler çoğu high end ürünle yarışır durumda. Bu ürünlerden biri de Roccket Volume. Bu maskara kirpikleri kıvırma, renk verme ve uzatma konusunda oldukça başarılı bir ürün olsa da aynı başarıyı hacim verme konusunda sergileyemiyor.  Suya dayanıklı olması sayesinde özellikle yaz aylarında rahatlıkla tercih edebilirsiniz. İndirimsiz olarak 20-25 TL arasında bulabileceğiniz ürünü indirimli olarak çok daha uyguna alabilirsiniz.

5- Maybelline The Falsies Black Drama Maskara

Maybelline The Falsies Black Drama

Maybelline The Falsies Black Drama

 

Maybelline ‘in en çok tercih edilen maskaralarından biri olan Black Drama takma kirpik etkisi vadediyor. Kavisli yapıya sahip fırçası sayesinde hem kıvırıp hem uzatarak hem de verdiği simsiyah renk sayesinde gözlerde dramatik bir etki yaratıyor. Ürünün topaklanmaya müsait olması ve gün içinde dökülme yapması olumsuz özelliklerinden. Yine de fiyatı ve performansı göz önüne alındığında tercih edilebilecek bir ürün.

 

6- Loreal Volume Million Lashes Maskara

Loreal Volume Million Lashes Maskara

Loreal Volume Million Lashes Maskara

 

Topaklanma yapmayan, gün içinde göz altlarınıza dökülmeyen bir maskara arıyorsanız Million Lashes tam size göre. Altın sarısı ve siyah renklerden oluşan ambalajıyla maskaranın hem içine hem dışına önem verenler için oldukça yerinde bir ürün. Plastik fırçaya sahip olan rimel kıvırma ve uzatma etkisiyle ilk katta bile oldukça göz alıcı kirpiklere kavuşabilirsiniz. 40- 45 TL arasında değişen fiyatlarıyla biraz pahalı bir ürün gibi gözükse de sık sık %40- %50 gibi indirimler sayesinde çok daha uyguna sahip olabilirsiniz.

7- Max Factor 2000 Calori Maskara

Max Factor 2000 Calori Maskara

Max Factor 2000 Calori Maskara

 

Max Factor’ün efsaneleşmiş olan maskarası. Bir maskarada uzunluk, hacim, kıvırma özelliklerinden hepsini bir arada istiyorsanız almanız gereken maskara 2000 Calori. Tüm bunların yanı sıra kirpiklerinizi tek tek ayırarak dikkat çekici gözlere sahip olabilirsiniz. Kıl fırçaya sahip yapısıyla hem günlük kullanımda hem özel günlerde ve gece makyajlarında rahatlıkla tercih edebilirsiniz. İndirimsiz fiyato 40-45 TL arasında değişse de sıkça girdiği indirimler sayesinde yarı fiyatına alabilirsiniz.

8- Loreal Telescopic Black Carbon Maskara

Loreal Telescopic Black Carbon Maskara

Loreal Telescopic Black Carbon Maskara

 

Plastik fırçaya sahip olan maskara kirpikleri tek tek ayırarak topaklanma görüntüsünün önüne geçiyor. Uzatma ve hacim verme konusunda oldukça başarılı olan maskarayı ister günlük makyajda ister gece makyajında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tek katta verdiği simsiyah etki sayesinde yoğun görünümlü kirpiklere merhaba diyebilirsiniz. Maskaranın ıslak formülü nedeniyle uygulaması biraz zor olsa da pek çok high end ürünle yarışacak durumda bir maskara. Uygun fiyatlı maskaralar dan olan ürüne indirim zamanlarında 20-25 TL arası bir fiyata sahip olabilirsiniz.

9- Max Factor Masterpiece Transform Maskara

Max Factor Masterpiece Transform Maskara

Max Factor Masterpiece Transform Maskara

Gün boyu dökülmeyen, akmayan, etkisini kaybetmeyen maskara arıyorsanız Masterpiece maskara tam aradığınız ürün. İnce bir fırçaya sahip olmasına rağmen dolgunluk verme konusunda oldukça başarılı. Plastik fırçası sayesinde kirpiklerinizi tek tek ayırıyor ve uzatıyor. Gözlerinizde yoğunluğu ve dikkat çekmeyi seviyorsanız bu maskara tam size göre. İndirimsiz olarak 40- 45 Tl arası bir fiyata sahip.

 

 10- Max Factor False Lash Effect Maskara

Max Factor False Lash Effect Maskara

Max Factor False Lash Effect Maskara

 

Günlük makyajınızın vazgeçilmezlerinden olacak olan False Lash Effect maskara kirpiklerinizi dolgun ve uzun göstermeyi vadediyor. Kalın fırçası sebebiyle alt kirpiklere uygulamada zorluk yaşansa da verdiği hacimli görünümle bunu telafi ediyor. 2-3 kat uygulasanız bile topaklanma yapmaması maskaranın başarılı özelliklerinden. İndirim zamanlarında 20 25 TL arasında alabileceğiniz maskara uygun fiyatlı maskaralara güzel bir örnek ve fiyatına göre oldukça başarılı bir ürün.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir