Uzun Hırka Kombinleme Yolları

Uzun Hırka Kombinleme Yolları2015 ilkbahar yaz sezonuyla birlikte hayatımıza giren uzun hırkalar bu sezon da etkisini sürdürüyor. Kombinlediğiniz şekle göre şık, spor ya da salaş bir görünüme sahip olabileceğiniz uzun hırkaların kombinlenmesi de oldukça pratik. Bugünkü yazımızda uzun hırka kombinleme yollarında bahsedeceğiz. Eğer hala uzun hırkanız yoksa en kısa zamanda bir tane edinmenizi tavsiye ederiz.

Kot Pantolon ve Uzun Hırka  Kombinleri

Günlük hayatınızda kot pantolonu çok tercih ediyorsanız kot pantolon ve uzun hırka kombini de günlük hayatınızın bir parçası haline gelecektir. Özellikle dar paça pantolon ve çizme ile birlikte kullanabileceğiniz kombinler, uzun  hırka kombinleme yollarından biridir. Rahatınıza düşkün biriyseniz kot pantolon yerine tayt kullanarak da şıklığı yakalamanız mümkün.

Elbise ve Uzun Hırka Kombinleri

Hangi tür elbise seçerseniz seçin ona uygun bir uzun hırka muhakkak bulursunuz. Seçtiğiniz elbisenin kesimine ve modeline göre de ister şık, ister sevimli bir hale bürünebilirsiniz. Rengarenk ve desenli elbiselerinizle kombinleyeceğiniz düz renk uzun hırkalar size sevimlilik katacak aynı zamanda hoş bir görünüme kavuşacaksınız. Daha düz elbiselerinizle yine kombininize bağlı olarak düz ya da renkli uzun hırkalarla şıklığı yakalayabilirsiniz. Aynı şekilde straplez veya mini elbiselerle de oldukça şık ve asil görünebilirsiniz.

Şort ve Uzun Hırka Kombinleri

Kış aylarında şort giymek zor olsa da özellikle bahar mevsimlerinde rahatça kullanabileceğiniz bir kombin. Uzun hırka, kot şort, tişört ve botlarla tamamlayacağınız kombinler size hem rahat hem de şık bir görünüm sağlayacaktır.

Etek ve Uzun Hırka Kombinleri

Uzun hırka kombinleme yollarında biri de eteklerdir. İş yerinde rahatlıkla tercih edebileceğiniz kalem etekleri, kemer, uzun hırka ve topuklu ayakkabı ile kombinleyerek asil bir görünüm yakalayabilirsiniz. Aynı şekilde mini etekler için de güzel bir tamamlayıcı olan uzun hırkalarla rahat ve bir görünüm yakalamak işten bile değil.

Tüm kıyafetler gibi uzun hırkalarda aksesuarlarla kullanıldığında etkisini artıracaktır. Zevkinize göre kolyeler, atkılar, şapka ya da boyunlukla tamamlayabileceğiniz uzun hırkalar kışın kat kat giyinmeyi sevmeyen kadınlar için de oldukça kullanışlı olacaktır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir