Vücudunuza Uygun Jean Seçme Yolları

Vücudunuza Uygun Jean Seçme YollarıJeanler kıyafette günlük yaşamın vazgeçilemez parçalarından biridir. Kombinlenme durumuna göre şık, rahat, salaş, spor gibi pek çok tarzı yaratabileceğiniz jean pantolonlar hepimizin dolabında mevcut. Dönem dönem değişen kot pantolon modasıyla birlikte dolaplarımızdaki pantolon çeşitliliği de artmış durumda. Peki bu modellerden hepsi size yakışıyor mu? Bugünkü yazımızda vücudunuza uygun jean seçme yolları ndan bahsedeceğiz. Bu sayede dolabınızda fazladan yer kaplayan pantolonlardan kurtulup vücudunuza yakışan parçalar seçebilirsiniz.

Dar Paça Jean

Vücudunuza Uygun Jean Seçme Yolları - Dar Paça Jean Kombinleri

Vücudunuza Uygun Jean Seçme Yolları – Dar Paça Jean Kombinleri

Hayatımıza girdiği günden itibaren tahtını kimseye bırakmayan dar paça jeanler, hemen hemen herkesin beğendiği pantolon modelleri arasında. Fakat dar paça pantolonlar uzun bacak boyuna sahip, düzgün vücut hatlarına sahip kadınların şıklığına şıklık katmaktadır. Dar paça pantolon giydiğinizde üst kısmı daha bol ve dökümlü giysiler vücudunuzun daha oranlı görünmesini sağlayacaktır.

Yüksek Bel Jean

Yüksek Bel Jean Kombinleri

Yüksek Bel Jean Kombinleri

Son dönemlerde tekrardan yükselişe geçen yüksek bel jeanleri daha çok göreceğiz gibi görünüyor. Özellikle düşük bel pantolonların neden olduğu simitleri gizleme konusunda çok başarılı olan yüksek bel pantolonlar, doğru kombinle şıklığınıza şıklık katacaktır.

Kum saati vücut tipine sahipseniz, ince belinizi ortaya çıkarmak için yüksek bel pantolonları tercih edebilirsiniz. Üzerine giydiğiniz bluzun bir bölümünü pantolonun içinde sokarak bacaklarınızı daha uzun gösterebilirsiniz. Aynı şekilde belinizde sade bir kemer kullanımı belinizin olduğundan ince gözükmesini sağlayacaktır.

İspanyol Paça Jean

Vücudunuza Uygun Jean Seçme Yolları - İspanyol Paça Jean

Vücudunuza Uygun Jean Seçme Yolları – İspanyol Paça Jean

Yine geçmişten günümüze gelen bir pantolon daha. İspanyol paça pantolonlar genel olarak her vücut tipine yakışır ve belinizin daha ince görünmesine yardımcı olur. Vücudunuza uygun jean seçme yolları ndan biri vücut hatlarınızı göz önünde bulundurmaktır. Dolgun hatlara ve kıvrımlı bir vücuda sahipseniz İspanyol paça jeanleri mutlaka denemelisiniz. Paça kısmından genişleyen İspanyol paça pantolonlar kalça genişliğini dengelerken, yüksek bel İspanyol paça pantolonlar daha uzun görünmenize yardımcı olur.

Boyfriend Jean

Boyfriend Jean Kombinleri

Boyfriend Jean Kombinleri

Uzun zamandır popülerliğini korutan boyfriend jeanler daha uzun süre aramızda olacağa benziyor. Eğer dar bir kalçaya sahipseniz boyfriend jeanleri rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Özellikle koyu renk jeanler ve açık renk tişört ve bluzlerle oldukça güzel bir kombin yaratabilirsiniz.

Boru Paça Jean

Boru Paça Jean Kombinleri

Boru Paça Jean Kombinleri

Minyon bir yapınız varsa, vücudunuza uygun jean seçme yolları nı göz önünde bulundurmanız gerekecektir. Pantolonun baldırlardaki genişliği ne ise paçadaki boyu da aynı olan pantolonlar boru paça pantolon olarak adlandırılır. Paçası dar ya da geniş olmayan boru paça pantolonlar özellikle minyon yapılı kadınlara çok yakılacaktır. Aynı zamanda boru paça pantolonlar boyunuzun daha uzun görünmesini sağlayacaktır.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir